Невдовзі вартість яблук має піти вниз

Завищений ціновий тренд цього яблучного сезону породжує невиправдано високі цінові очікування на ринку і для нового сезону. Однак невдовзі вартість має на якийсь період піти вниз.

2072_ya-15029_1.jpg (70.12 Kb)

Таку думку в авторській колонці журналу “Садівництво по-українськи” висловив керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій. Про це пише AgroTimes.

“І зараз яблука нового сезону продають дорого, хоча ще і не мають належного ступеня стиглості, та й великої пропозиції ще немає. І взагалі такі високі ціни та недостигле яблуко на полицях має спричинити призупинення на ринку: ціни мають піти вниз, а попит знизитись”, – зазначив фахівець.

З практики компанії USPA Fruit минулих років результат таких високих цінових очікувань був різним, зазначив Гуржій. Бувало так, що наприкінці сезону на збиранні врожаю — хороша ціна, тобто очікування відгукуються саме на періоді збирання. Але потім ціна сильно просідає нижче за очікування.

“Буває, що навесні ціни нижчі за ті, що виробники могли отримати під час збирання, звісно, якщо рахувати правильно та враховувати всі витрати”, – каже експерт.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *