Підтримка українських мікро-, малих та середніх підприємств у впровадженні й використанні інноваційних рішень точного землеробства — журнал Пропозиція

З кожним роком впровадження точного землеробства на теренах України набирає все більших обертів.

Однак і надалі серед фермерських господарств існує думка, що точне землеробство «не для всіх», а тільки для холдингів.

Цей стереотип є однією з перешкод для фермерських господарств перед початком застосування нових технологій, адже в першу чергу всі думають про суму інвестицій, які потрібно вкласти, а не про економічну вигоду від впровадження.

Точне землеробство – це поєднання досвіду і навичок людини з сучасними технологіями задля      коректного спрямування певної кількості ресурсів у необхідні галузі виробництва для отримання фінансової вигоди.

Компанія «ФРЕНДТ» уже 11 років є провідною українською компанією, що спеціалізується на впровадженні інновацій у сфері сільського господарства. Вона допомагає фермерським господарствам, незалежно від розміру земельного банку, комплексно та ефективно застосовувати елементи точного землеробства з максимальною економічною вигодою. Компанія надає широкий спектр послуг та рішень для агробізнесу, включаючи системи автоматизованого водіння, технології диференційного внесення добрив, цифровий аудит поля, картування врожайності та багато іншого. ТОВ «ФРЕНДТ» сприяє модернізації та підвищенню ефективності аграрного виробництва, допомагаючи фермерам використовувати інноваційні підходи для досягнення найкращих результатів.

Завдяки Програмі USAID АГРО в цьому році стала доступною унікальна можливість для мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств у впровадженні інноваційних послуг у сфері точного землеробства.  

Мета спільного проєкту від «ФРЕНДТ» та Програми USAID АГРО — сприяти покращенню продуктивності та ефективності агропідприємств, допомогти їм стати по-справжньому сучасними та інноваційними, зробити інноваційні послуги з точного землеробства доступними, зокрема, і для найменших господарств.

Участь у проєкту можуть взяти виробники зернових або олійних культур, які мають статус ФОП або юридичної особи, та є представниками мікро-, малих та середніх агропідприємств.

У межах нього, заощаджуючи до 80%, фермери можуть отримати такі чотири послуги: з автоматизованого водіння, з диференційного внесення добрив, з цифрового аудиту поля та з картування врожайності. Для цього потрібно заповнити анкету за посиланням.

За умовами, агропідприємству потрібно сплатити лише 20 % вартості послуг – решту покриває Програма USAID АГРО.

Передбачено, що компанія «ФРЕНДТ» надість послуги не менше 60 ММСП на загальній площі в 32 000 гектар.

З детальною інформацією про переваги кожної з послуг та процедуру  їх отримання можна ознайомитися тут.

Переконайтеся на власному досвіді, наскільки легко можна підвищити продуктивність, ефективність та конкурентоспроможність свого агробізнесу.              

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *