Рання капуста від «Бейо» – гарантований успіх — журнал Пропозиція

Наближається сезон висіву ранньої капусти в плівкових теплицях в Україні. Протягом багатьох років попит на дану продукцію в нашій країні задовольняється двома регіонами — південь Одещини та захід України, де традиційно ця культура вирощується у першому обороті.

Підвищенню інтересу до вирощування ранньої капусти сприяє хороша оптова ціна, більш-менш стабільний ринок, можливість експорту та швидке звільнення теплиць для другого обороту.

Через різноманіття гібридів,  компанія «Бейо Заден» завжди була присутньою у даному сегменті. Наші партнери, які десятиріччями вирощують ультраранню капусту, пам’ятають наші Парел F1 та Катаріна F1. До цих пір багато хто з них згадують ці гібриди з ностальгією, адже це був перший досвід і  перший прибуток, а для деяких виробників вони залишились  актуальними і  на сьогоднішній день.

Наші селекціонери не зупиняються в своїх дослідженнях. У 2018 році в Україні з’явилася новинка Раніні F1. Гібрид здивував своєю універсальністю. Його можна вирощувати як у плівкових теплицях, так і у відкритому ґрунті з висівом на розсаду у березні місяці та виходом продукції в кінці червня. Крім того вегетаційний період Раніні в 45 днів дає змогу ще й  підзаробити восени тим підприємцям, у яких залишились  вільні площі для висівання наприкінці липня. І в усіх випадках гібрид показав  найкращі параметри для цієї групи:

отримання високого раннього врожаю

дружне дозрівання головок

високі смакові і товарні якості.

Підвищеним інтересом користується також достатньо новий гібрид, який теж можна віднести до ранньостиглих, під назвою Таліс F1.

З моменту висаджування розсади до збирання проходить 50–55 днів. За п’ять років вирощування  в Україні Таліс відмінно зарекомендував себе по всій країні, показав хорошу стійкість до захворювань. Гібрид формує однорідні вирівнянні  головки масою 1,5–2 кг, які не розтріскуються навіть за несвоєчасного збирання. Багато фермерів відзначають красиву, щільну внутрішню структуру і приємний смак цієї капусти.

Вирощування ранньої продукції в нашій країні завжди було популярним. Селекціонери компанії «Бейо Заден» завжди орієнтуються на думку наших виробників. І кожен з вас може взяти участь у випробуваннях номерних або щойно зареєстрованих гібридів, висловити свої побажання та відгуки, які не залишаться без належної уваги.

На сьогодні існує багато гібридів ранньої капусти, але слід відзначити, що саме Парел F1 селекції «Бейо» був першим серед гібридів іноземних компаній, який дав змогу отримувати надранній урожай. Часу минуло багато, але компанія «Бейо» продовжує займати лідируючі позиції в сегменті ранньої капусти.

Компанія «Бейо Україна» бажає Вам миру, здоров’я і гарних урожаїв разом з нами!

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *