рф розгляне можливість повернутися до зернової угоди

У середу, 19 липня, президент РФ Володимир Путін видав низку заяв щодо зернової угоди. Він поскаржився на “утиски” Росії, проте заявив, що країна-терорист розгляне можливість повернутися до зернової угоди.

4440_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

За словами диктатора, це буде можливо, якщо будуть враховані та реалізовані всі без винятку принципи участі РФ в угоді. Слова Путіна цитували російські ЗМІ.

Президент РФ заявив, що країни Заходу нібито наживалися на зерновій угоді, використовуючи її для “політичного шантажу та збагачення корпорацій”, тоді як російські аграрії нібито втратили через неї 1,2 мільярда доларів.

“Саме Росія робить внесок у глобальну продовольчу безпеку. Заяви, що Україна годує країни – брехня”, – видав Путін.

Він поскаржився, що сторони угоди нібито не виконували і не збиралися виконувати домовленості, а лише “постійно щось вимагали від РФ”, яка тим часом “виявляла чудеса витримки та толерантності”, продовжуючи зернову угоду.

Путін також звинуватив західні країни в тому, що нібито не дають Росії безоплатно передавати російські добрива найбіднішим країнам. Намагаючись виставити свою країну у вигідному світлі, він заявив, що РФ готова постачати своє зерно та замістити українське, у тому числі “на безоплатній основі”.

Нагадаємо, що зернова угода припинила функціонування з 18 липня. У ЄС засудили дії РФ, в ООН та Туреччині пообіцяли “не зупиняти зусиль”, а Україна розраховує на роботу зернового коридору і без Росії.

Водночас, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сказав, що РФ не дає зрозуміти, вона повністю вийшла із зернової угоди або призупинила її.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *