Главная / АГРОБІЗНЕС / Ведення бізнесу в мусульманських країнах під час Рамадану

Ведення бізнесу в мусульманських країнах під час Рамадану

Ведення бізнесу в мусульманських країнах під час Рамадану
Ведення бізнесу в мусульманських країнах під час Рамадану

Чи ви працюєте з країнами мусульманської більшості чи подорожуєте в них ? Ти знаєш, що Рамадан — це питання тижнів?

Протягом 30 днів життя більшості мусульман світу перевертається з ніг на голову — це впливає на бізнес.

Подорожі до мусульманських країн протягом Рамадану не найкращий час для ведення бізнесу,але іноді це необхідно .

У цьому блозі ми розглянемо деякі наслідки ведення бізнесу в мусульманському світі під час Рамадану і що ви можете зробити, щоб відповідно підготуватися.

Що таке Рамадан?

Рамадан — це просто назва дев’ятого місяця в ісламському календарі. Однак це не звичайний місяць , це місяць, коли пророк Мухаммад отримав своє перше одкровення від Архангела Гавриїла.

Коран позначає цей місяць , як місяць голодування. На самому базовому рівні це означає відсутність напоїв або води від сутінків до світанку, проте багато мусульман сприймають Рамадан як один місяць в році , коли вони намагаються вдаватися на до своїх релігійних захоплень . Віруючі відвідують мечеті, Коран більше читається та запам’ятовується, збільшуються добродійні пожертвування тощо.

Важливо пам’ятати , що існує велика кількість різноманітностей в Ісламі і як вона інтерпретується , і практикується. Хоча в переважній кількості країн-мусульман , більшість людей буде голодувати, це не означає, що кожен мусульманин так робитиме . Деякі просто вирішили не поспішати , або не вважають себе «релігійними». Існує також велика кількість винятків щодо того, хто може обо не може голодувати – це жінки, які перебувають у менструальному періоді, вагітні, хворі, старі , ті хто подорожують , а деякі інші не повинні голодувати.

Коли відбувається Рамадан?

Рамадан не схожий на Новий рік або День подяки. Він не має встановленої дати, оскільки ісламський календар — місячний. Як результат, початок і кінець Рамадану змінюються з кожним роком, як правило, на 10 днів кожен рік раніше.

Цього 2017 року він почнеться 26 травня. Рамадан оголошується в ніч перед молодим місяцем , який є сигналом початку нового місяця в календарі . Деякі країни, такі як Туреччина, фактично встановлюють дату в календарі, виходячи з своїх рішень враховуючи наукові методи та розрахунки . Однак більшість чекає на місяць , який можна буде прицільно побачити , а потім , офіційно оголосити Рамадан . Іноді трапляється така ситуація , яка відбувалась час від часу протягом останніх 10 років ,коли деякі мусульмани починають / закінчують Рамадан в різні дні в залежності від фази місяця у своїй країні або місці перебування .

Як Рамадан впливає на щоденні справи та робочі години?

Для мусульман розпорядок дня радикально змінюється. В певній мірі ніч стає днем і навпаки.

Люди прокидаються дуже рано, зазвичай за годину до світанку, щоб поїсти. У багатьох містах вас може розбудити чоловік схожий на міського глашатая, який ходить по вулицях, стукаючи в барабан і закликаючи людей прокинутися і поїсти. Після трапези люди молитимуться , перевдягатимуться , а потім прямуватимуть прямо на роботу.

Під час Рамадану робочі години змінюються . Люди починають набагато раніше, ніж зазвичай, і закінчують також раніше. У деяких країнах, таких як Саудівська Аравія, люди можуть працювати до полуденної молитви, а потім повернутися додому на залишок дня, щоб повернутися до роботи вночі , не пізніше декількох годин після прийняття їжі . У багатьох країнах, як, наприклад, у всьому регіоні Перської затоки, працівники отримують більшу поблажливість , з точки зору робочого часу, оскільки вважається, що це місяць, щоб зосередитися на більш високих цілях.

Якщо ви намагаєтесь отримати роботу або якісь зустрічі під час рамадану, розраховуйте лишена ранній ранок та ніч , коли останні молитви відбулися , і люди, як правило розслабленні . Спроба досягти чого-небудь протягом дня, як правило, безплідна. Більшість людей визнають, що протягом місяця продуктивність зменшиться приблизно на 30-50%. Якщо ви маєте справу з державним сектором або урядом, не чекайте меншого або зовсім нічого, оскільки вони , як правило, закриваються на місяць .

Чи можу я поїсти протягом дня у Рамадан?

Доступ до їжі під час подорожі буде відрізнятися, в залежності від того, де в мусульманському світі ви знаходитесь.

У таких країнах , як Єгипет або Іран, вашим єдиним доступом до їжі будуть деякі спеціальні ресторани в місті, і більш великі готелі, які обслуговують іноземців. В інших країнах таких як ОАЕ , де, можливо, є велика спільнота експатів , або багатокультурне населення, таке як Малайзія, там ви знайдете багато закладів , все ще відкритих. Деякі з них можуть опустити жалюзі або закривати вікна з поваги.

Як приїжджий іноземець, ви ніколи не повинні соромитися або боятися їсти чи пити протягом дня. Ви не повинні постити , тим не менш, ви повинні проявляти повагу, коли ви перебуваєте громадських місцях, утримуйтесь від їжі і напоїв , і також під час зустрічей ви не повинні просити чай і каву, якщо, звичайно, ваш колега не голодує.

Що таке іфтар?

Приблизно за півгодини до настання сутінків люди почнуть збиратися, щоб підготуватися до припинення посту, ось що таке іфтар.

Іфтар — це час, коли люди збираються разом, а не припиняють пост самостійно – це справа співтовариства. За межами мечетей можна побачити тротуари всіяні людьми, які шукають місця для сидіння. Їжа і вода, як правило викладені, і люди знаходять свої місця і чекають. Підприємства часто надягають спеціальні іфтари на своїх співробітників і клієнтів під час Рамадану, які можуть бути дуже блискучими і гламурними . Будинки , сім’ї і сусіди, як правило, збираються разом, щоб припинити піст і поділитися їжею.

Якщо запросили на іфтар – відвідай ! Побудова відносин має важливе значення для ведення бізнесу в мусульманському світі, і відвідування іфтару –відмінний спосіб розвинути їх . Якщо іфтар відбувається в когось вдома гарною ідеєю буде принести деякі фрукти, тістечка або щось солодке. Якщо відвідуєш іфтар і діловому колі , тоді немає ніякої потреби щось приносити . Посидіть зі своїми господарями і терпляче дочекайтеся заклику до молитви – як тільки він почнеться, ви побачите, як люди піднімають руки, промовляють молитву, а потім приступають до трапези . Після того, як вони все з’їли, вони, як правило, вислизають молитися , а потім повернутися для отримання додаткової їжі.

Що таке свято Ід ?

Кінець Рамадану відзначається найбільшим святом в ісламському календарі – Ураза-Байрам або Ід-аль-Фітр.

Ід для мусульман і всього західного світу — це Різдво. Це день радості, день подарунків, їжа , дуже багато їжі, відвідування родини та сусідів та роздача їжі тим, хто її потребує.

Ід може тривати від 3 днів до 10 , залежно від країни, в якій ви знаходитесь. Нічого не відбувається — це загальне закриття.

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виробництво круп в Україні скорочується з року в рік

Програма 5-7-9: хто може отримати кредит, і що для цього необхідно 4 хв. читати13 лютого ...

David Montgomery Womens Jersey