Главная / АГРОНОВИНИ / Член наглядової ради Укрзалізниці високо оцінив результати дерегуляції вагонної складової

Член наглядової ради Укрзалізниці високо оцінив результати дерегуляції вагонної складової

Укрзалізниця має позитивні результати роботи у вантажному секторі. Зокрема, від запровадженої торік дерегуляції вагонної складової. Про це повідомив в інтерв’ю DW член наглядової ради АТ «Укрзалізниця» Крістіан Кун. Про це пише propozitsiya.com.

За його словами, цей крок дозволив Укрзалізниці самостійно встановлювати ціни за користування вантажними вагонами своєї власності та позбавив можливості отримувати надприбутки посередникам. Крістіан Кун додав, що компанія також вжила низку заходів, які дозволили суттєво скоротити час простою порожніх вагонів. «Це дозволило трохи розрядити ситуацію з браком вагонів, вона вже не така критична, як торік», — зауважив член наглядової ради компанії.

Крім того, він підтримав автоматизацію процесу розподілу рухомого складу. «Якщо начальники на місцях більше не вирішуватимуть, кому і коли дати вагон, а це буде довірено електронній системі, зникне поле для корупції», — резюмував німецький фахівець.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Концентрація землі в одних руках може зменшитися в 4 рази, — Разумков

Дмитро Разумков Дискусії з питання концентрації землі сільськогосподарського призначення в одних руках ведуться навколо 50 ...

David Montgomery Womens Jersey