Главная / АГРОБІЗНЕС / Високоякісний торф з доставкою по всій Україні від компанії «Житомирторф»

Високоякісний торф з доставкою по всій Україні від компанії «Житомирторф»

Високоякісний торф з доставкою по всій Україні від компанії "Житомирторф"
Високоякісний торф з доставкою по всій Україні від компанії «Житомирторф»

Торф — це натуральний продукт природного походження, який широко застосовується в багатьох галузях. В Україні лідером з видобутку і переробці торфу є компанія Житомирторф, яка стрімко і стабільно розвивається, цінуючи кожного споживача. Продаж здійснюється по гнучкій ціновій політиці з урахуванням обсягів замовлень.

В компанії Житомирторф можна купити високоякісний торф, ціна якого цілком доступна, можна в мішках та біг-бегах, в роздріб і оптом з оперативною доставкою по всій Україні.

Крім різних видів торфу, компанія готова також запропонувати торф’яні вироби для вирощування розсади, субстрати, суміші і добрива. Ознайомитися більш детально з продукцією можна на сайті компанії, перейшовши за посиланням: https://torf-zt.com/

Переваги компанії Житомирторф

 • Новітня техніка та обладнання, видобуток і переробка торфу здійснюється повноцикловими виробничими потужностями.
 • Партнерські взаємини з найбільшими учасниками торф’яного ринку.
 • Компетентний і професійний персонал.
 • На підприємстві здійснюється моніторинг якості продукції на всіх етапах, починаючи з видобутку сировини і закінчуючи відвантаженням готового матеріалу.
 • Показники якості узгоджені з українськими стандартами.
 • Оптимальний асортимент торф’яної продукції і прийнятна вартість.
 • Доставка сировини в будь-якому обсязі.

Продукція компанії

Найбільш затребуваний в сільськогосподарській та енергетичній галузі. У сільському господарстві та садівництві торф є незамінною сировиною для будь-якого типу рослинності. Його застосовують у якості добрива з метою підгодівлі садових, городніх і тепличних грунтів. В енергетиці використовують як паливний матеріал з високими показниками тепловіддачі. Компанія Житомирторф реалізує різні види високоякісного сільськогосподарського торфу, брикети і пелети для опалення, а також торф’яні вироби у вигляді таблеток та горщиків для вирощування розсади. Можна придбати на вибір верховий торф, низинний або перехідний, вже готовий нейтралізований або фрезерний, кусковий торф для газонів та іншу продукцію.

Застосування торфу

 • При додаванні низинного і перехідного торфу, вдосконалюється склад і якість грунту, практично відроджуючись заново, відновлюються водо- і воздухопропускной особливості.
 • Верховий торф служить оптимальною мульчуючою сировиною і відмінним матеріалом для утеплення рослин в зимову пору року.
 • Готова суміш чорнозему, піску і торфу є відмінним добривом для вирощування квітів.
 • Не містяться шкідливі мікроорганізми, личинки різних паразитів і насіння бур’янів. Це дозволяє використовувати торф’яні грунти в квіткових павільйонах для тривалого збереження декоративних рослин, а також для забезпечення їм гарного росту і розвитку.
 • Паливні брикети та гранули з торфу являють собою гідну заміну стандартному твердому паливу у вигляді вугілля і дров, а також газу. При цьому ступінь безпеки і екологічності набагато вище, а вартість сировини нижче, до того ж, при автоматизації процесу опалення можна контролювати подачу, спалювання, а також виділення тепла.
 • Горщики і таблетки, виготовлені з торфу, забезпечують сприятливі умови для кореневої системи паростків рослин при вирощуванні розсади.

Торф’яні вироби зручні і практичні, не займають багато місця і великих труднощів в експлуатації.

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Деньги в кредит под 0%

Деньги в кредит под 0%

Деньги в кредит под 0% В России есть множество кредитных организаций, где можно взять заем, ...

David Montgomery Womens Jersey