Главная / АГРОНОВИНИ / Цепелін представив аграріям «ідеальний» комбайн

Цепелін представив аграріям «ідеальний» комбайн

Компанія «Цепелін Україна» спільно з компанією AGCO в Одеській області провели першу демонстрацію зернозбирального комбайна Fendt Ideal. Комбайн також буде доступний у двох варіаціях потужності — 8Т 538 к.с. та 9Т 647 к.с. Про це пише propozitsiya.com.

Даний комбайн вперше представлений в країнах Східної Європи. Він розроблений з нуля і орієнтований на високопродуктивні господарства, які хочуть отримувати максимально швидке та ефективне прибирання на полях. Демонстрації відбудуться в чотирьох регіонах України.

«У 2011 році виникла ідея створення такої машини, ми проводили багато досліджень в лабораторних умовах, і вже в 2013 році перші прототипи комбайна вийшли на поля по всьому світу. Саме аграрії нам говорили про недоліки, які ми постійно покращували і додавали потрібні функції», — говорить продукт-фахівець з зернозбиральної техніки AGCO Віталій Панічерскій.

Він також додав, що при розробці компанія робила акцент на швидкість збирання, якість зерна та економію палива.

Крім найбільшого бункера, унікальної системи обмолоту і сепарації Helix, ротора довжиною 4,85 м і молотарки діаметром 600 мм, яка має оригінальну форму розташування витків живлення, бітерів і пальців, що дозволяє зберегти цілими зерна та рівномірно завантажити ротор, комбайн оснащений системою IDEALharvestТМ.

Дана система дозволяє візуалізувати потік, що забирає зерна в режимі реального часу.

«Система IDEALharvestТМ аналізує всі процеси на програмному рівні та при необхідності коректує їх незалежно від оператора. Крім цього, система дозволяє керувати комбайном з планшета, перебуваючи не в кабіні, а на відстані 2 км від нього», — говорить Віталій Панічерскій.

Швидкість вивантаження — 210 л/сек, що на третину більше, ніж у найближчих аналогів. Система управління ScrollSwing дозволяє оператору комбайна легко та акуратно переміщати трубу в процесі розвантаження.

Нова жатка PowerFlow, якою обладнаний Fendt Ideal, має ширину захвату 12,2 м та забезпечує рівномірне надходження зерна, що забирається.

При всій своїй високій потужності Fendt Ideal здійснює мінімальний тиск на грунт, завдяки вузькій рамі та гусеничному рушію TrackRide.

Власник ПП «Сервіг» (Одеська обл.) Сергій Горобець зазначив, що постійно проводять Дні поля на базі свого підприємства, оскільки потрібно завжди стежити за новинками, і тільки так вони зможуть йти в ногу з часом. «У нашому господарстві є вже трактори Fendt, і, звичайно, дивимося на Fendt Ideal, оскільки сьогодні для кожного аграрія дуже важливо в короткі терміни зібрати врожай, а з такою машиною це можна зробити», — сказав Сергій Горобець.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

У Верховній Раді України найближчим часом з`явиться законопроєкт про повернення відшкодування експортного ПДВ виробникам сої та ріпаку

Автори законопроекту пропонують внести зміни до Податкового кодексу України в частині оподаткування податком на додану ...

David Montgomery Womens Jersey