Вже друге вантажне судно вийшло з Одеського порту

З акваторії Одеського порту вийшло вже друге вантажне судно. Фактично після виходу РФ з “зернової угоди” та її загроз сприймати як військову загрозу торговельні судна, діє тимчасовий коридор для вивезення товарів.

1984_1473428277_35065f06bd7b3c71a76c264fb.jpg (92.55 Kb)

Про це повідомив керівник проекту “Інституту Чорноморських Стратегічних досліджень” Андрій Клименко у Facebook . Порт призначення вказано BG VAR VARNA. Очікуваний час прибуття 27 серпня о 13:00 Відомо, що корабель PRIMUS (ex POLARSTAR) прибув до Одеси 20 серпня.

Нагадаємо, що після зриву Зернової ініціативи в рамках тимчасового коридору в Чорному морі першим 16 серпня вийшов зерноровоз JOSEPH SCHULTE, який зумів дістатися пункту призначення. Україна оголосила тимчасові коридори у Чорному морі для торговельних суден, що прямують у та з українських портів. Росія в односторонньому порядку вийшла із чорноморської “зернової ініціативи” 17 липня, а після цього неодноразово атакувала портову зернову інфраструктуру.

Українські фермери зіткнулися із серйозними проблемами після того, як Росія вийшла із зернової угоди та розпочала масовані атаки на українські порти у Чорному морі. Альтернативні шляхи експорту виявилися для багатьох підприємств надто дорогими і тепер аграрії не знають, як продати продукцію. Це може призвести до того, що врожай зерна з таких ферм залишиться гнити на складах або навіть у полях.

Така ситуація вже призводить до того, що українські фермери скорочують посіви, кажуть аналітики. Цього року кількість кукурудзи та пшениці на полях знизилася майже на 40% порівняно з довоєнним рівнем. А від українського продовольства залежить життя людей у ​​країнах голодуючих.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *