У Міністерстві прокоментували питання щодо бронювання аграріїв

Бронювати працівників агросектору потрібно для безпеки їхньої діяльності.

8012_5b669f80f527a97320983e6267ee6434.jpg (30.61 Kb)

Працівників аграрного сектору будуть бронювати від мобілізації. За словами в.о. міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького, таке рішення прийняли для безпечного збору урожаю. Про це він сказав під час Black Sea Security Forum, передає Суспільне.

Висоцький наголосив, що для безпечної діяльності аграріїв було прийнято декілька рішень щодо мобілізації.

“Перше – це автоматично пролонговані існуючі бронювання на три місяці без необхідності подавання жодного пакета документів. Друге – подальше бронювання буде надаватись на 12 місяців, до цього було шість. Третє, по певних професіях, наприклад, трактористи, агрономи, ветеринарні лікарі, є можливість бронювати ту кількість працівників, яка критично необхідна, при цьому отримуючи погодження від військових”, – пояснив в.о. міністра.

Він додав, що загальна норма бронювання становить до 50%, проте щодо деяких професій можна подати клопотання з поясненням, чому потрібно збільшити цю кількість.

За словами Висоцького, на деяких напрямках кількість працівників зменшилась близько до 20%. Такий відсоток пояснюється тим, що збільшилось навантаження на решту галузей, адже велика частина працівників мобілізувалася.

Посадовець вважає, що найпотрібнішими професіями в агросекторі та ЗСУ є інженерні, а саме трактористи, машиністи, інженери елеваторного обладнання.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *