Главная / АГРОБІЗНЕС / Який таль вибрати для роботи?

Який таль вибрати для роботи?

Який таль вибрати для роботи?
Який таль вибрати для роботи?

На сьогоднішній день кожне підприємство, де доводиться піднімати та переміщати будь-які важкі вантажі вагою від декількох сотень кілограм і більше, використовує для цих цілей різноманітне підйомно-транспортне обладнання. При цьому найбільш затребуваними є різні різновиди талів, які можуть бути задіяні як окремо, так і в якості вантажопідйомних механізмів на кранах різних типів.

Найпростішими за конструкцією та найдешевшими є ручні талі. Однак зрозуміло, що їх застосування доцільно лише у тих випадках, якщо потреба у підйомі та переміщенні вантажів виникає лише кілька разів протягом робочої зміни. При будь-якому більш-менш значному вантажообігу краще використовувати електричні талі (їх також називають — тельфери, електротельфери). Адже цілком очевидно, що вантажопідйомний пристрій із електродвигуном набагато ефективніше тапродуктивніше, ніж ручний аналог, що приводиться у дію за рахунок м’язової сили людини. Особливо це актуально при великих обсягах підйомно-транспортних робіт.

Чому вигідніше купити тельфер, а не ручну таль?

  • Електротельфер забезпечує більш високу швидкість переміщення важких вантажів як по вертикалі, так і по горизонталі.
  • Управління електричним талем здійснюється за допомогою дистанційного дротового пульта, тому працівникові не потрібно перебувати у зоні ризику під вантажем.
  • Більш висока продуктивність та ефективність роботи електроталя у порівнянні з ручним аналогом.

Талі прийнято ділити на стаціонарні та пересувні. Перші можуть тільки піднімати та опускати вантаж, другі — кріпляться до потужної металевої балки і можуть уздовж неї пересуватися, здійснюючи таким чином також і переміщення вантажу.

Крім цього, прийнято розрізняти ланцюгові та канатні талі, у залежності від матеріалу з якого виготовлений трос, призначений для підвішування вантажу. Трос, який представляє собою ланцюг, розрахований на роботу з більш легкими вантажами. Трос із сталевого каната міцніше ланцюга, тому для операцій з більш важкими вантажами завжди використовують канатні талі.

 

Ручні талі й електротельфери можна використовувати як окремі вантажопідйомні механізми або як компоненти кранів різних типів (мостових, козлових, консольних). Великий вибір талів різних видів по мінімальних цінах пропонує до продажу Київський завод підйомно-транспортного обладнання. Подробиці можна уточнити на заводському сайті https://kzpto.com.ua

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Виробництво круп в Україні скорочується з року в рік

Програма 5-7-9: хто може отримати кредит, і що для цього необхідно 4 хв. читати13 лютого ...

David Montgomery Womens Jersey