87-річна жителька Хмельниччини розповіла, як вирощувати овочі

87-річна жителька села Соломна Волочиської громади Станіслава Школьнік показує, як цього року рясно вродила капуста. Каже: капустяні голови величезні, зійшли й виросли всі, до останньої заробленої в землю насінини. Та ділиться досвідом, що треба робити, аби ця городина добре вродила.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Суспільне.

«На іншому місці треба садити, бо на тому самому, вже так не буде. Дощ вона полюбляє, а як нема дощу, треба поливати, підкормлювати, сапати. Я сапала її ціле літо. До 21 числа саме росте капуста», – розповідає Станіслава Школьнік.

Та хоч капуста ще не виросла як слід, городниця вже зрізає найбільшу.

«Була така велика, що аж похилилися, ну прямо дуже великі головки. Так було, що п’ять кіло важила одна», – розповідає жінка.

По капустину до борщу до Станіслави приходить сусідка Люба. Господиня каже: капусти так багато, що їй не шкода поділитися. Зі слів Станіслави Школьнік, її вона саджає щороку багато: трохи на продаж, більше – собі.

«Часом менше, часом більше саджаю. Собі січу, люди купляють. Я її потім і тушу, і вареники з капустою роблю, капусняк, борщ готую», – пояснює Станіслава Школьнік.

Скільки квасить капусти на зиму, каже, залежить від урожаю.

«Часом каструлю, а часом крижавок багато кладу на голубці. Бо всі люблять гречані голубці. Рисових не люблять», – каже жінка.

З продажу білоголової бабця має деякий прибуток. Розповідає: пенсія мала, а все – дороге.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *