Аграрії поспішають сіяти, поки в грунті є волога

У п’яти західних областях: Тернопільській, Львівській, Хмельницькій, Івано-Франківській та Чернівецькій – господарства «Контінентал фармерз груп» розпочали сівбу озимих під урожай 2024 року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Голос України».

Під них планують відвести 97,8 тис. га. Традиційно першим у агроформуванні закладають у землю насіння ріпаку, який орієнтовно займатиме 34,8 тис. га. Погода сприяє таким роботам: завдяки нещодавнім опадам у ґрунті – достатня кількість вологи.

За словами операційного директора компанії Костянтина Шитюка, сівба стартувала відповідно до запланованих термінів. Господарства повністю забезпечені насінням, мінеральними добривами, засобами захисту та пально-мастильними матеріалами.

«Застосовуємо різні виробничі технології відповідно до типу сівалок, які маємо. Це і прямий посів одразу після збору пшениці та ячменю, і традиційний, – зазначає Костянтин Шитюк. – З нашими темпами робіт та технічним забезпеченням розраховуємо завершити сівбу ріпаку за дві декади, до 20-х чисел серпня. Далі перейдемо до озимих пшениці та ячменю, під які плануємо відвести 49,7 тис. га і 13,1 тис. га відповідно».

Збір ранніх зернових на полях агроформування також триває — обмолотити залишилося третину площ. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *