Аграрії з найбільших холдингів розкажуть про підготовку до посівної в нових умовах

Зокрема, як у непростий час заощадити кошти на добривах та не програти в урожайності. 11 серпня відбудеться круглий стіл на тему «Як працювати без добрив: економіка, якість, розвиток», який організовує компанія БТУ-ЦЕНТР. Участь у ньому візьмуть представники найбільш потужних українських аграрних холдингів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз БТУ-ЦЕНТР.

Захід присвячений підготовці до сезону озимих культур. Серед учасників — ТОВ Хлібороб (Kernel Group), Continental Farmers Group, ТОВ ТАС АГРО ЗАХІД, ТОВ Укрпромінвест Агро та інші. У режимі живої дискусії агрономи та менеджери топових агрокомпаній поділяться успішними практичними кейсами та особистим досвідом, запропонують конкретні шляхи вирішення проблем підготовки до посівної. Учасники круглого столу розглянуть головні аспекти посівної кампанії — економічний, науковий та прикладний.

«Через російське вторгнення сільськогосподарський сектор вимушений швидко адаптуватися до нових умов. Ціни на добрива, наприклад, зростали ще до війни. Проте зараз цей процес прискорився. Аграріям доводиться максимально економити на добривах. Під час круглого столу ми розкажемо як заощаджувати, не втрачаючи при цьому в ефективності. Як працювати з препаратами РК-мобілізаторами та фіксаторами азоту, щоб побачити результат. Як підготувати ґрунт і насіння до посівної. На всі ці та інші запитання глядачі отримують відповіді», — говорить модератор зустрічі, головний агроном компанії БТУ-ЦЕНТР Олександр Ростоцький. 

Трансляція круглого столу розпочнеться на YouTube-каналі БТУ-ЦЕНТР 11 серпня об 11:00 (GMT+3).

Реєстрація обов’язкова.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *