Агрокомплекс може майже повністю забезпечити сировиною біоенергетичну галузь України

Агропромисловий комплекс України може забезпечити до 90% потреб в сировині для вітчизняної біоенергетичної галузі, вважає заступник міністра аграрної політики та продовольства України Віталій Головня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Україна має високий потенціал сировини, 80-90% якої можуть надавати саме аграрії. Ми готові долучатися до ініціатив в біоенергетиці, бо вони сприяють розвитку аграрної галузі, зокрема допомагають у переробці, зменшенні навантаження на логістику, а також у доданій вартості», – сказав заступник міністра.

Зі свого боку, голова Держенергоефективності Валерій Безус зазначив, що протягом цього року буде розроблене ІТ-рішення щодо впровадження в Україні реєстру біометану, з яким буде зручно працювати усім стейкхолдерам, виробникам, потенційним набувачам, користувачам, передавачам гарантій.

«Паралельно ми будемо вести перемовини з європейськими майданчиками щодо визнання цих гарантій і синхронізувати реєстр, який у нас у роботі, з можливостями експорту гарантій походження», – додав він.

Крім того, додав В. Безус, наразі держагенство працює над запровадженням в Україні ринку рідкого та створенням біржі твердого біопалива.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *