Агровиробники почали отримувати насіння озимого ріпаку від USAID АГРО

Перші агровиробники вже отримали насіння озимого ріпаку бренду DEKALB від Програми USAID АГРО, наданого компанією Bayer Ukraine у межах ініціативи USAID AGRI-Україна.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці «Програма USAID з аграрного і сільського розвитку – АГРО».

Загалом 1 700 п.о. насіння озимого ріпаку отримають 150 агровиробників з 6 областей України, які найбільше постраждали внаслідок війни. Надане насіння допоможе їм отримати врожай та продовжити працювати. Доставку до цільових областей насіння здійснює Всеукраїнська асоціація громад у межах проекту «Згуртовані громади».

Нагадаємо, що участь в програмі беруть фермери з шести областей України – Донецької, Харківської, Сумської, Чернігівської, Запорізької, Херсонської (за винятком тимчасово окупованих територій), в обробітку яких знаходиться від 5 до 500 гектарів. Для участі необхідно було зареєструватись в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Кожен погоджений заявник отримав повідомлення на електронну адресу з інформацією про отримання насіння, а також запрошення до чату у Viber. Перевірити, чи є господарство у списку погоджених отримувачів можна за номером заявки чи назвою підприємства за посиланням.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *