Notice: Function _load_textdomain_just_in_time was called incorrectly. Translation loading for the gd-rating-system domain was triggered too early. This is usually an indicator for some code in the plugin or theme running too early. Translations should be loaded at the init action or later. Please see Debugging in WordPress for more information. (This message was added in version 6.7.0.) in /home/koppst/htdocs/koppst.kr.ua/wp-includes/functions.php on line 6121
AKIS — європейський та український досвід на одній платформі | ► КОППСТ

AKIS — європейський та український досвід на одній платформі

В Міністерстві аграрної політики та продовольства України під головуванням заступниці Міністра Оксани Осьмачко пройшло засідання робочої групи з питань впровадження системи сільськогосподарських знань та інновацій AKIS в Україні.

У заході взяли участь представники Мінагрополітики, експерти Науково-дослідного інституту «Украгропромпродуктивність» та проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства в Україні» (IPRSA). Про це пише Пропозиція із посиланням на Міністерство аграрної політики та продовольства України.

«Мета нашої зустрічі – обговорити концепцію та майбутню структуру системи AKIS в Україні, що має стати комплексним цифровим рішенням, об’єднуючим максимум європейських і українських знань та інновацій, до яких отримають доступ наші агровиробники», — зазначила Оксана Осьмачко.

Сторони обговорили вже існуючі напрацювання щодо наповнення цифрової платформи інструкціями, дорадчими матеріалами, тренінгами та іншими продуктами з урахуванням українського досвіду та досвіду європейських країн, а також порядок подальшої реалізації проєкту.

Учасники узгодили план дій щодо впровадження цієї інноваційної методики з точки зору законодавчих бар’єрів та інших проблемних питань. 

Довідково. Система знань та інновацій в сільськогосподарській галузі (AKIS) охоплюють усіх людей та організації, які створюють, поширюють і використовують знання та інновації в сільському господарстві та взаємопов’язаних сферах: на сільських територіях, в ланцюгах доданої вартості, щодо довкілля, клімату, біорозмаїття, суспільства, споживачів тощо. Всі заходи фінансуються ЄС в рамках проекту ЄС «Інституційна та політична реформа дрібномасштабного сільського господарства (IPRSA)».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *