ALFA Smart Agro вироблятиме в Україні гранульовані гербіциди

На потужностях Білоцерківського заводу препаративних форм (БЗПФ) будуть виробляти гербіциди у препаративній формі водорозчинних гранул компанії ALFA Smart Agro, яка переносить в Україну своє виробництво.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukragroconsult.

«Перенесення в Україну виробництва сухих гербіцидів — плановий етап розвитку компанії. Загалом реалізація проєкту тривала понад три роки. Нові виробничі потужності в Україні дозволять ALFA Smart Agro контролювати якість гранульованих гербіцидів на максимально високому рівні», — пояснили в компанії.

Потужність нового цеху сухих гербіцидів — 300 тонн продукції на рік. Таким чином, ALFA Smart Agro виготовлятиме в Україні не лише препарати для потреб внутрішнього ринку, але й на експорт.
Новий цех спроєктовано відповідно до міжнародних стандартів CropLife (уникнення перехресного забруднення між гербіцидами та іншими видами ЗЗР під час виробництва). А сама технологічна лінія адаптована під особливості розробок ALFA Smart Agro. Зокрема, для досягнення ідеальної рівномірності розподілу компонентів у готовому продукті удосконалено процеси подрібнення сировини та змішування речовин. Лінія здатна поєднувати фактично необмежену кількість компонентів, зокрема рідини.

«Виробництво сухих гербіцидів — шоста технологічна лінія на Білоцерківському заводі препаративних форм. Ми виготовляємо концентрати суспензій, концентрати емульсій, емульсії на олійній основі, масляні дисперсії, суспоемульсії, текучі концентрати-протруйники та інші види ЗЗР, і тепер зможемо робити також гранули та порошки. Для одного підприємства це великий асортимент і великі можливості. БЗПФ має найкращу експертизу у виготовленні препаратів зі складними формуляціями, і вже є низка продуктів ALFA Smart Agro, які, як ми бачимо, здатен виготовити тільки наш завод», — говорить директор Білоцерківського заводу препаративних форм Роман Шпаченко.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *