Главная / АГРОНОВИНИ / Американські фермери зазнали рекордних втрат завдяки торговій війні Трампа

Американські фермери зазнали рекордних втрат завдяки торговій війні Трампа

В результаті торгової війни президента Трампа на Середньому Заході США серед фермерів зафіксовано рекордну кількість заяв про банкрутство. Банкрутство у найбільших фермерських штатах США у 2018 році було майже вдвічі більше, ніж у 2008 році, повідомляє The Wall Street Journal. Про це пише propozitsiya.com.

7-й окружний апеляційний суд, у сферу діяльності якого входять Іллінойс, Індіана і Вісконсін, отримав у два рази більше заяв про банкрутство у 2018 році. Це нагадує 2008 рік, коли був розпал Великої рецесії.

8-й окружний апеляційний суд, у сферу діяльності якого входять Айова, Міннесота, Міссурі, Арканзас, Небраска та обидві Дакоти,  зафіксував 96-відсоткове збільшення заяв про банкрутство минулого року порівняно з 2008 роком.

10-й Окружний апеляційний суд, у сферу діяльності якого входять Канзас, Колорадо, Нью-Мексико, Оклахома, Юта і Вайомінг, у минулому році побачив на 59% більше банкрутств сільськогосподарських підприємств, ніж під час фінансової кризи десять років тому.

Ці штати виробляють майже половину всіх об’ємів американських ферм і вже сильно постраждали як від зниження цін на кукурудзу і сою, так і від посилення конкуренції з-за кордону.

The Wall Street Journal вважає, що торговельна війна Трампа з Китаєм і Мексикою є ключовим фактором зростання темпів банкрутства сільськогосподарських підприємств. Ціни на сою знизилися після того, як ці країни встановили відповідні тарифи для Сполучених Штатів у відповідь на тарифи на сталь, які встановив Трамп, повідомляє видання Bloomberg.

Молочна промисловість також сильно постраждала від тарифів, які Китай і Мексика наклали на американський сир, а тарифи на свинину призвели до рекордної кількості м’яса і зниження цін на яловичину та курятину. Фермери стверджують, що після багатьох років зниження прибутку торговельна війна є більшою, ніж багато фермерів може собі дозволити.

«Я пройшов через кілька серйозних криз за останні 40 років», — сказав виданню Wall Street Journal виробник сої з Небраски Кірк Дунсінг, після оголошення про банкрутство з боргом більш ніж у 1 млн. доларів. «Але схоже, ця криза збирається знищити мене.»

За даними Міністерства сільського господарства США, середній дохід фермерського господарства був негативним на 1548 доларів у 2018 році, тоді як борг фермерських господарств збільшився до більш ніж 400 мільярдів доларів. Таке явище не спостерігалося протягом останніх чотирьох десятиліть.

Зростання банкрутств і різке зниження прибутків сільськогосподарських підприємств цілком можуть зменшити надії президента Трампа на переобрання. Трамп неодноразово обіцяв допомогти фермерам на передвиборчій кампанії 2016 року, а дослідження Farm Journal Research повідомило, що 70% фермерів проголосували за нього. Видання повідомляє, що зараз лише трохи більше половини фермерів знову проголосували б за нього. Навіть сенатор Чак Грасслі, республіканець з Айови, який, зазвичай підтримував Трампа, виступив проти торговельної війни як «катастрофічного явища».

Трамп здається неспокійним і неодноразово хвалився тим, що «мільярди доларів вливаються в казну США завдяки тарифам, що стягуються з Китаю». Але це неправда. Ці тарифи взагалі не «нараховуються для Китаю». Їх стягують американські імпортери, які потім передають витрати споживачам.

Крім того, аналіз Ради з Міжнародних Відносин виявив, що адміністрація Трампа заплатить 115 відсотків грошових тарифів, які введено для того, щоб підтримати фермерів, що постраждали від торгової війни. «Все це і навіть більше виплачується американським фермерам як часткова компенсація за їх втрати», — зазначає CFR. «Уряд США вже взяв на себе зобов’язання виплатити більше 1,2 млрд. доларів розлюченим американським фермерам, а ці кошти він візьме цього року у розгніваних американських підприємців».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Бахматюк вважає політично заангажованим рішення апеляційної палати ВАКС про заочний арешт і звернеться в міжнародні суди

Олег Бахматюк Бізнесмен Олег Бахматюк оскаржить у міжнародних судах рішення апеляційної палати Вищого антикорупційного суду ...

David Montgomery Womens Jersey