Аналітики очікують ще більшого розриву цін між продовольчим та фуражним зерном

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 25 вересня – 01 жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня внутрішній ринок зернових та олійних продовжував здебільшого послаблюватися. Ліквідність кукурудзи знаходилася на низькому рівні, а продавці знижували свої ціни, щоб розпродати торішні запаси. Вартість продовольчої пшениці відображала кореляцію  до зростання, проте на завершення тижня дещо знизилися. Протилежна тенденція відмічається на фуражне зерно, яке продовжує рухатися у стабільно низхідному тренді.

«Очікується, що з початком збору кукурудзи підвищиться тиск на більшість зернових, оскільки зросте пропозиція кормових культур, яка буде спонукати до ще більшого розриву цін між продовольчим та фуражним зерном», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи AgroMarket UUB станом на 01 жовтня:

  • кукурудза – 5 368,09 грн/т (-3,40%);
  • пшениця 2 клас – 5 900,49 грн/т (-1,16%);
  • пшениця 3 клас – 5 307,57 грн/т (-0,69%);
  • пшениця фуражна – 4 741,29 грн/т (-1,63%);
  • соняшник – 11 385,12 грн/т (-4,31%).

Грудневі ціни на кукурудзу CBOT залишалися відносно стабільними протягом останнього тижня. На ринку спостерігають мінливі торги, поки не з’явиться остаточна тенденція дохідності на Середньому Заході. Світові ціни на пшеницю суттєво впали, що пов’язано із нарощуванням експорту через чорноморські порти України та оприлюдненням даних квартального звіту USDA.

«Баланс пшениці в США розширюється. Зростає занепокоєння щодо погодних умов в Австралії, які впливають на глобальні ринки. Ф’ючерси на соєві боби майже не змінилися, хоча у звіті про запаси зерна після вересня спостерігалося різке падіння. Оскільки цей звіт позаду, увага повертається до врожайності в США та майбутнього врожаю в Південній Америці», – додають аналітики. 

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *