Sunoco Energy Forza – універсальна моторна олива для заощадливих споживачів — журнал Пропозиція

Оптимізація складу паливно-мастильних матеріалів є не менш важливим питанням, аніж правильне їхнє застосування.

Варіантом такої оптимізації є використання олив, призначених для змішаних парків техніки, тобто тих, що можуть заливатись як у вантажні, так і в легкові автомобілі, в чіткій відповідності до рекомендацій виробника такої техніки.

Одним з таких продуктів в асортименті американського бренду SUNOCO є моторна олива Energy Forza 15W-40 із класом в’язкості SAE 15W-40.

Наявність специфікацій CG-4/CF-4/CF по API та E3 по ACEA дає можливість застосовувати цю оливу у вітчизняній та імпортній сільськогосподарській техніці 2000-х років виробництва або раніше. Інтервал заміни моторної оливи завжди рекомендується виробником техніки і напряму залежить від якості пального, ступеню навантажень, типу та стану двигуна, і, зазвичай, інтервал заміни може складати 200-250 мото-годин.

Окрім аграрної техніки ця олива може бути використана в комерційних вантажівках, які потребують олив зі специфікаціями MAN 270/271, VOLVO VDS, MACK EO-L, MTU, DDC Type 1 та MERCEDES BENZ 228.1, та легкових автомобілях або легких вантажівках, які потребують олив зі специфікаціями ACEA A3/B3 або A3/B4, API SL або SJ, MERCEDES BENZ 229.1, VOLKSWAGEN VW 501.01 або 505.00, що робить її універсальним продуктом для тих, хто має на меті використовувати якісний американський продукт та хоче бути впевненим в тривалій та безперебійній роботі своєї техніки.

 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *