Іноземі інвестори вклали $15 млн у тваринницький комплекс

У модернізацію виробничих потужностей ТОВ «МП Агроторговельний дім» (м. Тараща, Київська область), яке вирощує та здійснює забій великої рогатої худоби, було вкладено $15 млн інвесторами з Лівану та Йорданії.

Про це повідомляють у компанії.

Наголошується, що реалізація проєкту проходила вже після початку повномасштабного вторгнення рф до України.

У компанії відзначають, що нове обладнання дозволить забезпечити повний цикл виробництва готових напівфабрикатів із яловичини та телятини. Сучасні виробничі потужності світового рівня включають м’ясокомбінат та власну сировинну базу з 12 тис. голів ВРХ.

Виробник планує впровадити вертикальну аргентинську технологію обвалення, яка мінімізує контакт м’яса з людиною, дотримується температурного режиму до +4°C, налагоджує вакуумування продукції в пакетах Sildair. Крім того, тут освоять шокове заморожування м’яса за температури -38°С.

Розширення виробничих потужностей дозволить створити 300 нових робочих місць.

Для довідки: до повномасштабного вторгнення рф «МП Агроторговельний дім» експортувало ВРХ через порти на Близький Схід. Після початку війни та блокування країною-агресором українських портів власники бізнесу вирішили переформатувати діяльність із переробки м’яса та експорту продуктів із доданою вартістю.

Джерело: agroportal.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *