Аналітики «ПроАгро» підвищили прогноз урожаю зернових і ріпаку

Аналітики ProAgro Group через сприятливі погодні умови збільшили свій прогноз виробництва зерна в Україні у 2021/22 МР. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «ПроАгро».

Порівняно з прогнозом місячної давності нинішній покращився на 3,1% — з 76,4 до 78,7 млн тонн. Зокрема, цьогорічний врожай пшениці було підвищено на 0,5 млн, ячменю — на 0,8 млн, а кукурудзи — на 1 млн тонн.

Станом на 1 серпня аналітики «ПроАгро» очікують, що пшениці буде зібрано 31,7 млн т, ячменю — 9,8 млн т, кукурудзи — 35 млн т. Вони пояснюють, що вища, ніж торік, урожайність, яка наразі фіксується під час збирання зернових, частково компенсував втрати, завдані градом і шквалами.

Прогноз виробництво олійних також було збільшено на 7,1% — з 21,3 до 22,8 млн тонн. Зокрема, прогноз вирощування ріпаку збільшено з 2,5 до 2,6 млн т.

Аналітики «ПроАгро» додають, що якщо серпень не поб’є рекорди спеки та посушливості, то валовий збір соняшнику і сої теж буде вище середнього. Наразі урожай соняшнику очікується на рівні 16,5 млн т, а сої — 3,7 млн т, що майже на чверть більше, ніж торік.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *