«Байєр» припинить продажі гліфосатів на американському хобі-ринку

Компанія «Байєр» оголосила, що до 2023 року замінить продукти на основі гліфосатів у США в сегменті препаратів для догляду за газонами та садівництва для домогосподарств на альтернативні препарати. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на FreshFruitPortal.

Це рішення прийнято в рамках програми, що включає 5 напрямків і спрямована на уникнення судових позовів. Водночас гліфосати залишаться доступними для фермерів.

В такий спосіб «Байєр» намагається завершити тривалі процеси в Верховному Суді США, де компанію обвинувачують у тому, що Раундап викликає рак.

Більше 90% позовів щодо канцерогенності Раундапу надійшли з боку тих, хто використовував препарат для догляду за власним газоном або садом. Близько 96 тисяч позовів уже вирішено в різний спосіб (в т. ч. шляхом мирової угоди), але залишається ще близько 30 тисяч.

В заяві компанії «Байєр» сказано, що вилучення продуктів на основі гліфосатів з хобі-ринку викликано виключно бажанням уникнути позовів у майбутньому і не було продиктовано жодними реальними небезпеками.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *