Главная / АГРОНОВИНИ / BASF останнім скорочує виробництво добрив

BASF останнім скорочує виробництво добрив

Хімічний гігант BASF став останнім, хто скоротив виробництво певних добрив, через «надзвичайно складну» економічну ситуацію через високі ціни на природний газ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на news.agropages.com.

Компанія скоротила виробництво аміаку на заводах в Антверпені та Людвігсхафені в Бельгії та Німеччині.

«Через зростання цін на природний газ у Європі економічна ситуація, коли експлуатація заводу з виробництва аміаку в регіоні стала надзвичайно складною», — йдеться у повідомленні компанії.

«BASF буде постійно контролювати розвиток цін на газ і відповідно коригувати виробництво аміаку», — запевняють у компанії.

Оголошення є останнім у довгій лінії закриття заводів добрив та скорочення потужностей, оскільки сектор бореться з негативною рентабельністю внаслідок зростання цін на природний газ.

Про закриття заводів на сьогодні відомо, що: 

  • минулого місяця (серпень) литовська Achema скасувала плани відновити роботу аміачного заводу наприкінці серпня;
  • високі виробничі витрати призвели до часткового закриття виробництва аміаку на заводі OCI Geleen в Нідерландах;
  • CF Industries закрила свої два заводи у Великобританії в Інсі та Біллінгемі (останній збирається відновити свою роботу незабаром через підтримку уряду Великобританії);
  • Yara International оголосила, що скорочує близько 40% своїх європейських виробничих потужностей аміаку.

Як повідомляється, керівництво Fertiberia вирішило припинити виробництво на своїй території в Палос-де-ла-Фронтера (Іспанія) з 1 жовтня. Його завод у Пуертольяно залишається на запланованому закритті для поточних інвестицій.

Очікувалося, що скорочення виробництва буде оголошено в Україні; згодом було підтверджено принаймні одне закриття заводу в Україні, і 18 вересня ОПЗ прийняло рішення закрити одну лінію аміаку та дві лінії карбаміду.

Європейський виробник добрив Borealis AG минулого тижня оголосив, що зараз він також скорочує виробництво і продовжить аналізувати ситуацію на своїх майданчиках.

Майже у всіх цих випадках для відновлення роботи цих заводів не було дано ні кінцевого терміну, ні взагалі жодної оцінки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Затверджено порядок держпідтримки виробників картоплі

Кабінет міністрів України затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки виробників ...

David Montgomery Womens Jersey