BASF останнім скорочує виробництво добрив

Хімічний гігант BASF став останнім, хто скоротив виробництво певних добрив, через «надзвичайно складну» економічну ситуацію через високі ціни на природний газ.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на news.agropages.com.

Компанія скоротила виробництво аміаку на заводах в Антверпені та Людвігсхафені в Бельгії та Німеччині.

«Через зростання цін на природний газ у Європі економічна ситуація, коли експлуатація заводу з виробництва аміаку в регіоні стала надзвичайно складною», — йдеться у повідомленні компанії.

«BASF буде постійно контролювати розвиток цін на газ і відповідно коригувати виробництво аміаку», — запевняють у компанії.

Оголошення є останнім у довгій лінії закриття заводів добрив та скорочення потужностей, оскільки сектор бореться з негативною рентабельністю внаслідок зростання цін на природний газ.

Про закриття заводів на сьогодні відомо, що: 

  • минулого місяця (серпень) литовська Achema скасувала плани відновити роботу аміачного заводу наприкінці серпня;
  • високі виробничі витрати призвели до часткового закриття виробництва аміаку на заводі OCI Geleen в Нідерландах;
  • CF Industries закрила свої два заводи у Великобританії в Інсі та Біллінгемі (останній збирається відновити свою роботу незабаром через підтримку уряду Великобританії);
  • Yara International оголосила, що скорочує близько 40% своїх європейських виробничих потужностей аміаку.

Як повідомляється, керівництво Fertiberia вирішило припинити виробництво на своїй території в Палос-де-ла-Фронтера (Іспанія) з 1 жовтня. Його завод у Пуертольяно залишається на запланованому закритті для поточних інвестицій.

Очікувалося, що скорочення виробництва буде оголошено в Україні; згодом було підтверджено принаймні одне закриття заводу в Україні, і 18 вересня ОПЗ прийняло рішення закрити одну лінію аміаку та дві лінії карбаміду.

Європейський виробник добрив Borealis AG минулого тижня оголосив, що зараз він також скорочує виробництво і продовжить аналізувати ситуацію на своїх майданчиках.

Майже у всіх цих випадках для відновлення роботи цих заводів не було дано ні кінцевого терміну, ні взагалі жодної оцінки.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован.