BASF представляє новий інноваційний продукт Ревіона®

Департамент BASF Agricultural Solutions виводить на український ринок інноваційний продукт Ревіона® для боротьби з основними хворобами в садах, виноградниках, овочевих та картопляних плантаціях. Цей препарат не тільки відрізняється високою ефективністю, а й гарантує безпеку для навколишнього середовища.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз BASF.

«Ми прагнемо надавати аграріям передові та перевірені рішення для захисту рослин. Ревіона® – результат наших зусиль у цьому напрямку, який відповідає високим стандартам ефективності та безпеки. Цей препарат об’єднує у собі високу ефективність боротьби з хворобами та дбайливе ставлення до довкілля», – коментує Микола Мілієнко, керівник відділу маркетингу BASF Agricultural Solutions.

Ревіона® забезпечить системний та профілактичний захист для широкого спектра культур, зокрема, яблуні, винограду, картоплі, томату та цибулі. Препарат володіє високою біологічною активністю проти основних захворювань кісточкових та овочевих культур, включаючи такі як парша, борошниста роса, моніліоз, альтернаріоз, чорна гниль та інші. Завдяки комбінації активних інгредієнтів препарат не тільки ефективно контролює розвиток хвороб, але й сприяє рівномірному розвитку плодів. Застосовується він під час вегетаційного періоду, оберігаючи рослини у найважливіші моменти росту.

«З препаратом Ревіона® ми відкрили нову сторінку у захисті рослин. Аграрії не просто отримують засіб від хвороб, а й союзника у збереженні природи. Віримо, що новий препарат стане незамінним помічником для українських аграріїв у вирощуванні здорових та якісних врожаїв», – коментує Володимир Воєводін, менеджер із маркетингу напрямку спеціальних культур BASF Agricultural Solutions.

Препарат відрізняється системністю, довготривалим захисним та лікувальним ефектом, сприяє загоєнню ран та покращує якість плодів. Завдяки унікальним хімічним властивостям Ревіона® також ефективно запобігає розвитку резистентності хвороб. Відмінною особливістю є також його сумісність з іншими препаратами: легко змішується з контактними і системними фунгіцидами та інсектицидами.

Важливо відзначити, що це – перший продукт в портфоліо BASF на основі інноваційної діючої речовини – Ревісол®. Вона відрізняється швидкістю поглинання рослинами та унікальними властивостями захисту від грибкових хвороб. А ще має властивість накопичуватися, що гарантує тривалу захисну дію. Ревісол® – є першим ізопропанол-азолом, який визнано інноваційним у своєму класі та який підходить для застосування на різних культурах.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *