90 тисяч аграріїв отримають підтримку від Світового банку

Світовий банк розпочав реалізацію екстреного проєкту підтримки України у відновленні сільського господарства ARISE, який передбачає надання допомоги 90 тис. аграріям у залученні грантів та пільгового кредитування.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Апарату Верховної Ради України.

Фінансування проєкту включає позику Світового банку на $230 млн із фонду ADVANCE Ukraine, який підтримує уряд Японії. Ще проєктом передбачено фінансування гранту у $320 млн з фонду URTF. Проєкт передбачає і залучення додаткового фінансування на $150 млн, які надійдуть, як тільки донори та Світовий банк отримають такі кошти.

Віцепрезидент Світового банку у справах регіону Європи та Центральної Азії Антонеллою Бассані підкреслив, що проєкт ARISE має допомогти тисячам фермерських господарств України в умовах війни.

«Екстрений проєкт надання інклюзивної підтримки для відновлення сільського господарства України ARISE сприятиме доступу агровиробників до пільгового фінансування у 2023 та 2024 роках. Проєкт допоможе фермерам мобілізувати близько $1,5 млрд оборотного капіталу. Малі фермерські господарства отримають гранти на сільськогосподарське виробництво», – зазначили у Світовому банку.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *