Бельгійські фермери «пішли під воду»

З минулого тижня в Бельгії фіксуються сильні опади. Особливо сильно постраждала від погодних умов Західна Фландрія. Частину людей вже евакуювали через повінь. Також дощ негативно впливає на вирощування овочів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на freshplaza.

«На щастя, ми вже зібрали всю картоплю, але загалом, за нашими оцінками, ще потрібно зібрати 20 відсотків полів. Багато з них у безнадійному становищі», – сказав Юрген Дуту з Warnez Potatoes.

Багато виробників картоплі, цибулі-порею та моркви з тривогою спостерігають за прогнозом погоди, сказав Юрген.

«Багато хто вже навіть не наважується дивитися прогноз погоди, тому що бояться, що може бути далі. Це також впливає на ринок. Пропозиція низька. У багатьох проблеми, звичайно, і на ділянках. з наявністю, виробники розмірковують, чи не краще почекати. У деяких ще картопля в землі, і вони не знають, чи отримають весь урожай. Однак у них є контрактні зобов’язання, тому вільні ділянки можуть бути використані Крім того, деякі виробники чекають, чи зростуть ціни ще більше».

Незважаючи на те, що Warnez Potatos все ще має відносно хороші результати, виробник Філіп Россел із VRT описує своє становище більш песимістично.

«Те, що зараз ще в землі, вже не годиться. Ми зафіксували майже 200 літрів води на квадратний метр», – сказав він. «Це було справді катастрофічно. Деякі інші колеги ще не зібрали картоплі й, можливо, втратили весь урожай. Наша кукурудза також ще в полі. Інші ще мають збирати буряки. Перспективи не дуже хороші. Я теж повинен посіяти пшеницю до листопада, але картопля має йти першою, інакше мені загрожує чималий штраф. Для мого господарства це становитиме 14 000 євро».

Цю проблему також вирішує Юрген.

«Нам пощастило, що ми вже зібрали весь урожай, але багато хто перебуває у скрутному становищі. Не лише тому, що велика частина врожаю, здається, була втрачена, а й тому, що поля залишаються вологими. Після збирання картоплі деяким виробникам доводиться садити інші культури щоб відповідати нормам щодо азоту. Вони не можуть садити зараз і не знають, коли зможуть це зробити».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *