БТУ-ЦЕНТР ВИПОВНИЛОСЯ 20 РОКІВ!

1 лютого 2019 року БТУ-ЦЕНТР, український виробник мікробних і ферментних препаратів для сільського господарства, відсвяткував двадцяту річницю! Про це пише propozitsiya.com.

Свято зібрало агроеліту зі всіх куточків України – топ-менеджмент агропромислових холдингів, фермерських господарств, представників сертифікаційних органів, наукових інститутів, громадських організацій, співробітників компанії та профільні медіа.

«Нам важливо зібрати навколо себе небайдужих партнерів, що мислять екологічно та дбають про здоров’я планети. За 20 років наші ідеали залишалися незмінними. Уся наша діяльність була спрямована на те, щоб запропонувати якісний, стабільний продукт, який оздоровлює ґрунти, водоймища, поля, сади та, врешті-решт, людей. Отримати не просто багатий врожай, а ще і якісний, і здоровий – от чого прагне БТУ-ЦЕНТР», – розповів Генеральний директор БТУ-ЦЕНТР, канд. с.-г. наук Владислав Болоховський.

«У 1999 році ми починали компанію як сімейний бізнес. З невеликою тоді ще командою однодумців ми почали шукати біологічні рішення реабілітації пошкоджених екосистем внаслідок видобутку нафти й газу. У цей час ми виробляли деструктори нафтових забруднень, сорбційні мати та бони, біополімери для підвищення нафто-газовіддачі. Згодом основним напрямком роботи став сільськогосподарський напрямок.

Сьогодні 3 млн га орних земель обробляються препаратами нашого виробництва. Це рівноцінно території Бельгії чи Вірменії. Ми проводимо наукові дослідження в незалежних науково-дослідних інститутах по всій території України. Тільки за минулий рік ми провели близько 600 наукових досліджень. З нами працюють понад 300 талановитих фахівців по всій Україні – це фахові агрономи, біохіміки, біотехнологи, інженери та науковці. Ми на 100% український виробник.

Наші біопрепарати містять природні корисні мікроорганізми, які компенсують їхню нестачу в збіднілих агросистемах. Піклуватися про живу землю, здорову екосистему – це не просто красиві слова, це наша місія, яка відображена в назві нашої торгової марки – «Жива земля», – розповіла Директор з перспективи та розвитку БТУ-ЦЕНТР, Лауреат Державної премії України в галузі науки та техніки Валентина Болоховська.

Сьогодні в портфелі компанії понад 50 біопрепаратів для захисту та живлення рослин, оздоровлення ґрунтів, біопрепарати для тваринництва та ін. Продукція компанії дозволена  до використання в органічному землеробстві, що підтверджується сертифікатом Organic Standard. Виробничі потужності  «БТУ-Центр» складають 10 000 т на рік. На підприємстві діє система сучасних лабораторій. Уся продукція зберігається на складах з температурним контролем.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *