Case IH запускає нову серію Magnum AFS Connect

Case IH на важливих американських сільськогосподарських виставках – World Ag Expo в Каліфорнії та National Farm Machinery Show в Луїсвіллі (шт. Кентуккі), що пройшли в середині лютого, показала нову модель тракторів Magnum – AFS Connect. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз компанії та британський тижневик Farmers Weekly.

Новизна моделі полягає насамперед у тому, що вона забезпечує сільгоспвиробникам свободу пристосування та моніторингу даних а також управління та обміну даними, і все це можна робити будь-яким обраним способом. Модель втілює технологію точного землеробства AFS (Advanced Farming System – просунута система сільського господарства). Трактор обладнаний новими дисплеєм, системою керування, ресивером і повністю оновленим електронним обладнанням, яке дає змогу дистанційного спостереження за дисплеєм, дистанційної підтримки та інші можливості дистанційного контролю і спостереження. А оновлена кабіна забезпечує комфорт, вмістимість і легкий у використанні контроль за максимальної продуктивності.

«Ми досягли раніше небаченого в тракторах Magnum рівня зв’язку і дистанційного контролю», – говорить менеджер з маркетингу високо потужних тракторів Case IH Джей Барт. «Цей рівень зв’язку забезпечує свободу: свободу обмінюватися інформацією з обраним провайдером, свободу здійснювати діагностику дистанційно і свободу приймати рішення на основі даних про операції, що виконуються трактором, які можна отримувати з будь-якого місця розташування машини», – додав він.

Зв’язок з тракторами серії AFS Connect Magnum відбувається через портал AFS Connect. Він забезпечує точне керування тракторами та даними з віддаленого комп’ютера або мобільного пристрою, а також безпечну передачу даних у «хмару» і назад. За допомогою AFS Connect можна спостерігати за роботою в полі в режимі реального часу, отримувати інформацію про парк тракторів, агрономічні дані і, більше того – дистанційно спостерігати за роботою тракторів так само ефективно, як і з кабіни. В такий спосіб можна також обмінюватися агрономічними даними з третьою стороною.

Все це також дає змогу розширити набір опцій, зменшити час простою та знаходження механізаторів у полі. Дистанційний дисплей дає змогу керівнику господарства чи сервісній службі виробника трактора бачити все те саме, що бачить на дисплеї AFS Pro 1200 у кабіні механізатор. Відповідно, сервісна служба може дистанційно бачити потребу трактора в ремонті й обслуговуванні. Оновлення програмного забезпечення відбувається через безпровідний зв’язок.

Новий дисплей AFS Pro 1200 розроблений для інтуїтивної навігації та оптимальної видимості навіть у найяскравіші дні. Нова операційна система AFS Vision Pro дає змогу змінювати конфігурацію залежно від потреб господарства. «Отримуючи інструкції від агронома або від керівника дистанційно в режимі реального часу, можна досягти економії часу, яка може бути критичною в жорстких рамках оптимальних строків виконання польових робіт. І це не залежить від відстані до трактора – 5 чи 500 км», – говорить маркетинг-менеджер компанії Кріс Демпсі.

Переклав Богдан Малиновський, [email protected]

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *