BASF отримав дозвіл на випуск інноваційних фунгіцидів на основі Revysol® у Європі

  • Аграрії отримають численні переваги від надзвичайно ефективної дії та кращого управління господарством завдяки Revysol®.
  • Вихід на ринок перших продуктів для зернових очікується у 2019-2020 рр.
  • Потенціал пікових продажів препаратів на основі Revysol® оцінюють у понад 1 мільярд євро.

Лімбурґергоф, Німеччина – У своїй діяльності аграрії стикаються з багатьма викликами задля прибутковості свого бізнесу. Одним з них є невелика кількість препаратів, які здатні вирішити проблему збільшення резистентності.  Дефіцит таких препаратів обумовлений більш ускладненими регуляторними процесами  та складністю пошуку нових діючих речовин. Нова фунгіцидна інновація  Revysol® компанії BASF – це перший ізопропанол-азол на світовому ринку. Його реєстрація у Європі стане важливим етапом: він дасть аграріям у Європі та по всьому світу новий, високоефективний інструмент для вирішення проблем резистентності та для оптимізації виробничих процесів. Про це пише propozitsiya.com.

«Аграрії шукають інноваційні та сталі рішення для покращення виробничих процесів. Revysol® дозволить ефективніше управляти господарством та зменшить погодні ризики. Завдяки йому аграрії будуть отримувати вищі та стабільніші врожаї, які максимізують їхні доходи», – сказав Лівіо Тедескі, старший віце-президент підрозділу Agricultural Solutions BASF у країнах Європи, Близького Сходу, Африки та СНД.

Зернові культури є найважливішими в Європі, вони займають понад 50% оброблюваних земель. Саме тому BASF реєструє першими препарати на основі Revysol® саме для зернових, що дозволить високоефективно боротися з такими хворобами, як септоріоз злаків та види іржі на пшениці або рамуляриоз ячменю. Реєстрація препаратів на основі Revysol® для зернових очікується у 2019 році для сезону 2020 року з урахуванням локальних реєстрації у країнах.

Подальші реєстрації препаратів на основі Revysol® будуть для таких культур, як олійний ріпак, кукурудза, фрукти та овочі, а також виноград.

«Для розробки Revysol® ми застосували всю експертизу, яку маємо щодо фунгіцидів, досвід співпраці з регуляторними органами, а також напрацювання в напрямку сталого розвитку. Саме це було необхідно, щоб створити надефективний препарат, що відповідає високим нормативним вимогам», – сказав Юрґен Олдевем, старший віце-президент з питань безпеки та реєстрації продукції підрозділу Agricultural Solutions BASF. «Ми дуже задоволені, що препарат отримав схвалення в ЄС, це позитивно вплине на його подальшу реєстрацію по всьому світу».

Очікується, що Revysol® стане новим блокбастером у сегменті фунгіцидного захисту компанії BASF, а його потенціал пікових продажів вимірюється в понад 1 мільярд євро. Окрім Європи, BASF подав заявку на реєстрацію Revysol® у країнах Азійсько-Тихоокеанського регіону, Північної та Південної Америки для більш ніж 40 сільськогосподарських культур. Revysol® буде доступний в адаптованих формуляціях для аграріїв усього світу, що дозволить їм краще захищати свої культури за різноманітних умов.

Більше інформації про Revysol® можна дізнатися на веб-сайті www.revysol.com.

Про концерн BASF

У BASF ми створюємо хімію для сталого майбутнього, поєднуючи економічний успіх із захистом довкілля та соціальною відповідальністю. Понад 122 000 співробітників Групи BASF роблять свій внесок в успішний розвиток бізнесу наших клієнтів у різних індустріях майже у всіх країнах світу. Структура нашого бізнесу складається з шести основних сегментів: хімікати, матеріали, промислові рушення, технології для обробки поверхонь, харчування та догляд, рішення для сільського господарства. За підсумками 2018 року обсяг продажів BASF склав понад 63 млрд євро. Акції BASF торгуються на фондових біржах Франкфурта (BAS), Лондона (BFA) і Цюріха (BAS). З докладнішою інформацією про BASF можна ознайомитися в Інтернеті за адресою www.basf.com.

Про підрозділ Agricultural Solutions компанії BASF

Зі швидко зростаючим населенням світ все більше залежить від нашої здатності розвивати і підтримувати стале сільське господарство та здорове навколишнє середовище. Працюючи з фермерами, фахівцями з питань сільського господарства, експертами по боротьбі зі шкідниками та іншими об’єктами, ми повинні допомогти зробити це можливим. Ось чому ми інвестуємо в потужний науково-дослідницький і великий портфель, який включає насіння і його особливості, хімічний і біологічний захист сільськогосподарських культур, управління ґрунтом, здоров’я рослин, боротьбу зі шкідниками та цифрове сільське господарство. За допомогою експертних груп в лабораторіях, на полях, в офісах і на виробництвах ми об’єднуємо інноваційне мислення і практичні дії, щоб створювати ідеї реального світу, які працюють для фермерів, суспільства і планети. У 2018 році обсяг продажів нашого підрозділу склав 6,2 млрд євро. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте https://www.agro.basf.ua/uk/ або сторінку в соціальній мережі.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *