Через недотримання договору суд забрав у орендаря понад 700 га землі

Північно-західний апеляційний господарський суд після повторного перегляду справи задовольнив позовну заяву Дубенської окружної прокуратури в інтересах держави в особі Рівненської обласної державної адміністрації до двох суб’єктів господарювання про розірвання договору оренди землі та повернення державі земельної ділянки лісогосподарського призначення площею 713,2 га та вартістю понад 600 млн грн.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресслужбу Рівненської обласної прокуратури.

Зокрема, прокуратура встановила, що між Дубенською РДА та сільськогосподарським виробничим кооперативом у 2004 році укладено договір оренди 713,2 га землі на території Шепетинської сільської ради для ведення лісового господарства.

Згідно з умовами договору орендар має право за згодою орендодавця передавати у володіння і користування орендовану земельну ділянку або її частину іншій юридичній особі (суборенда) лише у визначених випадках та на умовах, передбачених законом.

Проте, сільськогосподарське підприємство у 2018 році припинило  господарську діяльність із безпосереднього використання вищевказаної земельної ділянки та без погодження з орендодавцем передало право оренди на неї іншій юридичній особі.

Суд погодився з доводами прокурора щодо порушення вимог земельного законодавства та зобов’язав відповідача повернути землю.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *