Черги на польському кордоні сягають 60 км

Станом на ранок 22 грудня у чергах на кордоні з Польщею на вʼїзд до України очікують близько 3900 вантажівок, повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ZN.UA.

Так, у черзі на перетин кордону до України в Польщі очікують приблизно 1700 вантажівок лише перед пунктом пропуску в  Дорогуську. Як пише польське агентство РАР із посиланням на дані польської поліції, перед кордоном стоїть черга на розмитнення довжиною 43 кілометри.

Як зазначила комісар Єва Чиж, черга пере Дорогуськом у п’ятницю доходить до міста Анусін у гміні Седліще.

«У ній приблизно 1,7 тисячі вантажівок. Час очікування на митне оформлення – 280 годин», – розповіла поліцейська.

Перевізники, які заблокували кордон, пропускають три транспортні засоби на годину: один комерційний транспорт, один, що перевозить швидкопсувні продукти, тварин або живі квіти, і одну автоцистерну або транспорт небезпечних матеріалів. Проте гуманітарну допомогу – після перевірки документів службами – пускають раз на пів години.

Водночас у поліції Томашова-Любельського повідомили, що черга з 760 вантажівок до переходу в Гребенному-Раві-Руській сягає приблизно 60 км. Час очікування  на оформлення – 180 годин.

Напередодні віце-прем’єр-міністр з відновлення України – міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков провів зустріч із новим міністром інфраструктури Польщі Даріушем Клімчаком щодо розблокування кордону. Наступна зустріч планується в Києві.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *