Плануємо цього тижня прийти до спільної позиції щодо блокування пунктів пропуску, – Кубраков

У Варшаві відбулася зустріч Олександра Кубракова, міністра інфраструктури України, із новопризначеним міністром інфраструктури Польщі, Даріушем Клімчаком. Головна тема обговорення – розблокування кордону між країнами.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

На зустрічі сторони обговорили кілька питань транспортної сфери, але основний фокус був на розблокуванні кордону.

Кубраков зазначив: «Ми представили ключові цифри та аналітичні дані вантажних перевезень українськими та польськими перевізниками, які свідчать – проблем, про які говорять протестувальники, насправді немає».

Представники обох країн обговорили аргументи та позиції стосовно перевезень та частки ринку, яку займають їхні перевізники. Враховуючи часткову блокаду глибоководних портів, обговорювалася і збільшення перевезень, зокрема пального та гуманітарних вантажів.

Кубраков також повідомив: «Порушили питання створення окремої електронної черги для порожніх фур на «Ягодин – Дорогуськ». Ми пропонували це раніше – ми зробили. З понеділка реєстрація в окрему чергу розпочалась».

Наступне засідання, на якому сторони планують дійти спільної позиції з питань логістики та перевезень, відбудеться цього тижня в Києві.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *