Черговий аукціон продемонстрував реальну ринкову вартість перевезень у зерновозах Укрзалізниці за маршрутними відправками, – Андрій Рязанцев

Учасникам ринку перевезень було запропоновано 10 маршрутів по 54 вагони, загалом це 540 вагонів. При початковій вартості зерновоза 1055 грн за добу користування компанія-переможець запропонувала 1802 грн. «Аукціон засвідчив, що перевізники готові платити на понад 70 % більше за початкову вартість зерновоза в складі маршруту. Особливо у маршрутних відправках зацікавлені великі компанії. Укрзалізниця збільшила обсяги маршрутних відправлень зернових і вперше запропонувала ринку придбати цю послугу через відкритий і прозорий аукціон. Він підтвердив, що маршрутні відправки зерна – затребувані в учасників ринку. Електронні аукціони «ProZorro.Продажі» сформували діапазон ринкових цін на вагони власності Укрзалізниці», – зазначив директор з економіки і фінансів АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев. Про це пише propozitsiya.com.

Переможець аукціону зможе замовити послугу перевезення за маршрутом з однієї зі станцій відвантаження впродовж березня цього року, але не частіше, ніж через добу. Загалом у зазначених торгах змагалося 5 компаній. Переможець сплатить перевізнику 973080 грн.

Окрім цього, вчора відбулося ще 11 торгів щодо продажу послуг з використання вагонів власності АТ «Укрзалізниця». Клієнтам було запропоновано загалом ще 50 зерновозів та 100 піввагонів. У ході аукціонів учасники запропонували більшу вартість за початкову. Вартість послуг користування зерновозом склала від 2500,01 до 3500,01 грн при стартовій вартості 1055 грн, а піввагона – від 961 до 1048 грн при стартовій вартості 819 грн.

«Укрзалізниця збільшила кількість вагонів, яку виставила на аукціон в системі ProZorro, та розширила їх номенклатуру. Для компанії – це новий досвід, новий формат співпраці з клієнтами, який доводить свою ефективність та розширює можливості для вантажовідправників. Крім того, аукціони вже дозволили чітко визначити ринкову ціну за користування зерновозами та піввагонами», – розповів Андрій Рязанцев.

Так, враховуючи раніше проведені торги середньозважена ціна за користування піввагоном Укрзалізниці становить – 1111 грн (без ПДВ),  зерновозом – 2225,19 грн (без ПДВ).

Наступні електронні торги плануються на 15 лютого 2019 року. Будуть виставлені лоти з піввагонів, хопер-зерновозів, критих вагонів, а також лоти зі збільшеними обсягами – маршрутні відправки хопер-зерновозів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *