Цибуля нового врожаю вплинула на зниження цін

На ринку України відзначається тенденція зниження цін на ранню цибулю. На поточному тижні більшість українських фермерів приступили до масового збирання цибулі нового врожаю. Як результат, різке збільшення пропозиції цієї продукції на ринку спричинило чергове зниження цін у сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Зокрема, вже сьогодні українські виробники пропонують ранню цибулю по 33-38 грн/кг, що в середньому на 14% дешевше, ніж тижнем раніше. За словами фермерів, знижувати відпускні ціни їх змушує сезонне збільшення пропозиції цієї продукції з місцевих господарств. Також знижувальній ціновій динаміці сприяє присутність на ринку ранньої цибулі з Туреччини та Єгипту, ціна на яку дещо нижча, ніж на місцеву продукцію.

Зазначимо, що наразі рання цибуля в Україні пропонується до продажу в середньому у 2,3 раза дорожче, ніж в аналогічний період минулого року. Причому гравці ринку зазначають, що знижувальний ціновий тренд на ринку зберігається і далі. За їхніми словами, через невисоку торговельну активність у цьому сегменті, а також стрімке зростання пропозиції фермери змушені переглядати відпускні ціни на цибулю фактично щодня.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *