Укрвинпром запропонував встановити мито на виноробну продукцію з Грузії та Вірменії

Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» звернулася до прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля з пропозицією встановити спеціальні мита в розмірі 50% на готову виноробну продукцію походженням з Грузії та Вірменії у відповідь на їх лояльне ставлення до країни агресора — рф. Такий крок також допоможе підтримати вітчизняного виробника та сприятиме забезпеченню стабілізації національної економіки.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на telegraf.

Зокрема, пропонується обкласти імпортним митом у 50% вина виноградні, вина кріплені, вермути, інші зародженні напої, тощо.

Генеральний директор корпорації Володимир Кучеренко пояснює необхідність введення спецмит тим, що Україна має припинити фінансування лояльних до рф країн.

«Попри те, що Україна довгий час намагалася не тільки підтримувати дружні відносини з Грузією та Вірменію, а й активно включалася у торговельне співробітництво, нехтуючи власними інтересами, зараз необхідно якнайшвидше стати на захист вітчизняного виробника, адже наслідком бездіяльності може стати повне імпортозаміщення української виноробної продукції», – каже він.

Важливо, щоб Україна утрималася від продовження політики донора економік інших держав, особливо коли йдеться про країни, які відкрито потурають діям злочинної влади, вважають в корпорації. На думку підприємств галузі, введення спецмита підтримає українських виробників та стимулюватиме споживання української продукції.

«Встановлюючи відповідні спеціальні митні збори на імпорт готової виноробної продукції, ми можемо захистити інтереси українських виноградарів і виноробів, а також сприяти споживанню нашої високоякісної вітчизняної продукції у цей складний час», – впевнений Кучеренко.

Такі заходи, на його думку, не лише стануть адекватною відповіддю на відсутність підтримки з боку цих країн, а й заохотять українців споживати вітчизняні продукти.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *