Цибуля перетворюється на овоч преміум-класу

Цибуля залишається однією з найбільш популярних позицій на плодоовочевому ринку України. Торгівля в даному сегменті сьогодні йде дуже активно, при цьому пропозиція даної продукції стрімко скорочується, що своєю чергою підганяє черговий виток зростання цін на цибулю.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Згідно з даними щоденного моніторингу проєкту, на цей час українські господарства пропонують до продажу якісну цибулю по 33-39 грн/кг, що в середньому на 10% дорожче, ніж тижнем раніше.

Цього тижня дещо розширився список країн-постачальників цибулі до України. Так, крім Німеччини, на український ринок став надходити цибуля виробництва Нідерландів та Єгипту. Але постачання цієї продукції дуже незначні й у повною мірою що неспроможні задовольнити високий попит у цьому сегменті.

Варто зазначити, що на цей час ціна на цибулю в Україні вже в середньому в 4,5 раза вища, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому учасники ринку не виключають, що тенденція до подорожчання в даному сегменті збережеться й надалі, а темпи зростання цін на цибулю прискорюватимуться зі скороченням запасів у сховищах українських господарств.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *