Главная / АГРОНОВИНИ / Ціна на українську борошномельну пшеницю виросла

Ціна на українську борошномельну пшеницю виросла

Українська борошномельна пшениця в липні виросла в ціні на 3-4 $/тона FOB в зв’язку зі сплеском експортного попиту. Однак розвитку цього процесу може перешкодити зміцнення курсу гривні. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Зерно Он-Лайн.

«Ми бачимо значне збільшення попиту на українську пшеницю. Зниження продажів пшениці російськими фермерами в поєднанні з попитом з боку наших традиційних споживачів — все це призвело до зростання цін»- кажуть українські експортери.

В кінці липня вартість української борошномельної пшениці 3-го класу склала 188 $/тонна FOB з постачанням в серпні, що на $4 дорожче, ніж на початку місяця.

«Наша пшениця цього року майже ідеальної якості, можливо, навіть краща за російську, і покупці можуть віддати перевагу нашому зерну. Затримка поставок з боку російських виробників зерна є додатковим фактором»- кажуть українські трейдери.

Експерти і трейдери заявили, що на цьому тижні частка борошномельної пшениці у врожаї 2019 р. в Україні, ймовірно, зросте завдяки спекотній та сухій погоді до 70% з 55% в 2018 р.

Трейдери не бачать підстав для зниження доларових цін найближчим часом. Але зміцнення української гривні може вплинути на торгівлю, оскільки фермери в такому випадку стануть скорочувати поставки пшениці на ринок в очікуванні більш сприятливого обмінного курсу. Гривня в липні зміцнилася на 5,3%.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...
Voting is currently disabled, data maintenance in progress.

Оставить комментарий

Ваш email нигде не будет показанОбязательные для заполнения поля помечены *

*

x

Check Also

Чернівецький олійно-жировий комбінат ViOil відновлює роботу

Після зупинки на плановий капітальний ремонт Чернівецький олійно-жировий комбінат промислової групи ViOil відновлює свою роботу.  ...

David Montgomery Womens Jersey