Ціни на картоплю вдвічі вищі, ніж торік, і продовжать зростати

Виробники картоплі основну масу вирощеного врожаю вже заклали на зберігання, і тому пропонують до продажу відносно невеликі обсяги продукції, що своєю чергою призвело до подорожчання в цьому сегменті.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, сьогодні аграрії пропонують картоплю на продаж по 7-10 грн/кг, і лише за останній тиждень ціна на цю продукцію на українському ринку зросла в середньому на 13%. Причиною подорожчання продукції все ж залишається підвищений інтерес оптових компаній і населення до закупівлі картоплі. В деяких регіонах через несприятливі погодні умови збирання картоплі дещо ускладнюється, що також стимулює зростання цін у картопляному сегменті.

Читайте також: Більшість учасників ринку очікує зростання цін на цибулю, – результати опитування.

При цьому пропозиція якісної продукції на ринку обмежена, через те, що деякі великі господарства вважають за краще стримувати продажі високоякісної картоплі в надії на подальше зростання цін в цьому сегменті.

Варто зазначити, що сьогодні ціна на картоплю в Україні вже в середньому у 2 рази вища, ніж наприкінці жовтня 2022 року. При цьому основні обсяги картоплі великі гравці ринку не поспішають реалізовувати, оскільки очікують подальшого зростання цін у цьому сегменті.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *