Ціни на тепличні огірки продовжують зростати

На поточному тижні в Україні зафіксовано чергове подорожчання тепличних огірків, яке обумовлене підвищеним попитом на дану продукцію на тлі досить обмеженої пропозиції. За минулий тиждень вибірки огірка в тепличних комбінатах помітно скоротилися через похмуру погоду, в той час, як торговельна активність в даному сегменті, навпаки, тільки зросла.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, тільки з початку поточного тижня ціни на тепличні огірки з місцевих комбінатів зросли в середньому на 16%. Сьогодні ця продукція пропонується до продажу по 100-150 грн/кг.

За словами учасників ринку, попит у сегменті тепличного огірка цього тижня помітно активізувався. Особливу зацікавленість до закупівлі виявляли роздрібні мережі та великі оптові компанії. Крім того, поставки імпортних огірків помітно скоротилися, що також дало змогу представникам українських тепличних комбінатів підвищити ціни на свою продукцію.

Варто зазначити, що наразі українські тепличні комбінати вже ведуть відвантаження огірка в середньому в 1,5 раза дорожче, ніж наприкінці березня 2022 року. При цьому оператори ринку вважають підвищувальний ціновий тренд у цьому сегменті тимчасовим явищем. За їхніми словами, ціни на місцеві огірки почнуть знижуватися, щойно нормалізуються погодні умови та пропозиція цієї продукції на українському ринку почне зростати.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Ответить

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *