Ціни на тепличні помідори почали стрімко зростати

Через зростання витрат на вирощування продукції та зниження вибірок у стаціонарних тепличних комбінатах на ринку зменшилась пропозиція тепличних помідорів. Це, в свою чергу, призвело до зростання цін на цю продукцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Так, наразі представники українських тепличних комбінатів згодні відвантажувати томат не дешевше 45-65 грн/кг, що в середньому на 36% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня.

Як зазначають самі виробники, підвищення цін у цьому сегменті спричинене насамперед підвищеним попитом на тлі скорочення пропозиції томатів: зниження середньодобових температур згубно позначилося на процесі дозрівання тепличної продукції, у зв’язку з чим вибірки в господарствах різко скоротилися.

Читайте також: Сезон кавунів завершено – фермери незадоволені.

Зазначимо, що, незважаючи на доволі різке подорожчання тепличних томатів, ціни на дану продукцію на сьогодні в Україні все ще в середньому на 10% нижчі, ніж в аналогічний період попереднього року. Однак гравці ринку не виключають подальшого зростання цін у цьому сегменті за умови збереження поточних темпів збуту тепличних томатів.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *