Ціни на тепличні помідори зупинятись не збираються

В країні знову зростають ціни на тепличну продукцію – ціни на томати, які вже перевищили минулорічні показники, не зупиняються. Минулого тижня тепличні комбінати країни продовжили підвищувати відпускні ціни на цю популярну овочеву культуру. Основна причина – активний попит в умовах скорочення пропозиції даної продукції. Вибірки томатів у стаціонарних тепличних комбінатах зменшилися через похолодання в більшості регіонів країни. Крім того, у продаж практично не надходить дешевший томат із літніх теплиць.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Тепличні томати надходять у продаж по 47-60 грн/кг, що в середньому на 10% дорожче, ніж наприкінці минулого робочого тижня. Причиною такої ситуації, за словами продавців, є вельми обмежена пропозиція томату на ринку. Більшість дрібних виробників до теперішнього моменту практично завершили реалізацію і пропонують томати тільки дрібним оптом, при цьому якість такої продукції часто невисока. Водночас збори в стаціонарних тепличних комбінатах також залишаються малооб’ємними, тому комбінати відпускають продукцію також невеликими партіями.

Читайте також: За тиждень ціни на тепличні огірки зросли на 13%.

Зазначимо, що сьогодні тепличні томати в Україні вже коштують в середньому на 10% дорожче, ніж в аналогічний торішній період. Ба більше, багато виробників заявляють про свій намір уже наступного тижня зробити чергові спроби підвищити ціни в цьому сегменті, оскільки, навіть після подорожчання попит на томати залишається доволі високим.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *