Цінові індикативи зернових та олійних за 10-16 жовтня

В AgroMarket UUB від Української універсальної біржі оновлено інформацію про ринкові тренди за 10-16 жовтня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз УУБ.

Протягом минулого тижня надходження нового врожаю кукурудзи продовжувало тиснути на ринок. Спостерігався також дисбаланс між попитом та пропозицією на фуражне зерно пшениці.

«За тижневим прогнозом ціни на більшість зернових будуть триматися у вузькому діапазоні з тенденцією до послаблення. На ринку олійних, зокрема сої, є ймовірність до підвищення її вартості, що зумовлено активізацією внутрішніх переробників», – зазначають аналітики УУБ.

На світовому ринку більшу частину минулого тижня ціни на зерновий та олійний комплекс перебували під тиском. Однак публікація звіту Міністерства сільського господарства США наприкінці тижня призвела до їх зростання.

«У жовтневому звіті від USDA експерти знизили прогнози виробництва, споживання та кінцеві запаси. Історично склалося так, що коли жовтневий звіт WASDE відображає зниження врожайності, остаточні цифри зазвичай стають ще нижчими», – додають аналітики.

Щоб ознайомитися з ціновими індикативами та оглядом ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarket UUB – розділ «Аналітика».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *