Ціни на моркву почали зростати, виробники продають лише залишки

Минулого тижня на українському ринку спостерігалось різке зниження цін на моркву, однак зараз відпускні ціни на цю продукцію знову почали стрімко підвищуватися.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на EastFruit.

Тільки з початку поточного тижня морква на ринку подорожчала в середньому на 37%, і сьогодні виробники готові відвантажувати дану продукцію по 6-10 грн/кг.

За словами ключових гравців ринку, зростанню цін на моркву сприяє помітне підвищення торгової активності в цьому сегменті. Водночас більшість господарств призупинили продажі моркви високої якості в очікуванні ще більшого зростання цін і заклали основний обсяг урожаю на зберігання. До реалізації вони пропонують тільки надлишки, внаслідок чого пропозиція цього коренеплоду на ринку дещо скоротилася.

Читайте також: Щоб зупинити зростання цін, імпортери можуть почати завозити огірки з Туреччини.

Але, незважаючи на таке стрімке подорожчання, сьогодні моркву в Україні пропонують до продажу в середньому на 52% дешевше, ніж в аналогічний період минулого року. При цьому, учасники ринку не виключають, що тенденція зростання цін може бути тимчасовим явищем. На їхню думку, подальше подорожчання може мотивувати фермерів почати розпродаж моркви зі сховищ, що призведе до збільшення поставок і, як результат, до зниження цін.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *