Щоб допомогти українцям, які були змушені змінити місце проживання у пошуках безпеки, рятуючись від повномасштабної війни, розв`язаною росією проти України, міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience виділила грант Національній скаутській організації «Пласт» у місті Самборі Львівської області.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.
В рамках ініціативи «Благоселя», яку самбірські пластуни розпочали з перших днів повномасштабної війни, допомогу за фінансування Corteva отримали 60 внутрішньо-переміщених українців, серед яких багато дітей та осіб з інвалідністю, які проживають в 11 прихистках на території Самбірського району.
Людей забезпечили необхідною побутовою технікою та меблями, допомогли налагодити комфортне перебування у оселях – закупили обігрівачі, встановили нові вікна тощо. Також постраждалі отримали 100 продуктових наборів, 35 наборів побутової хімії та інші речі, необхідні для облаштування та створення гідних умов для проживання. Також, щоб надати дітям можливість навчатися, їм передали необхідне приладдя для шкільних та позашкільних занять.
«Львівщина була та залишається одним з напрямків, де розміщувалося багато людей, які рятувалися з охоплених війною регіонів. Пластуни з першого дня займалися допомогою людям, яким треба було облаштувати своє життя на новому місці. Але наша діяльність була б неможлива без допомоги такого відповідального бізнесу, як Corteva Agriscience, яка чи не єдина серед виробників насіння та засобів захисту рослин залишила ринки росії та білорусі та активно допомагає Україні. На думку нашої організації, яка завжди займалася вихованням патріотизму в молоді, така позиція є гідним прикладом для багатьох в Україні», − говорить голова пластового осередку у місті Самбір Роман Керелюс.
«Багато хто з мешканців Півночі, Сходу, Півдня України був змушений шукати прихисток в більш безпечних регіонах, рятуючись від війни. Corteva Agriscience, яка вважає своїм соціальним обов`язком допомогти тим, хто потребує, не могла лишити напризволяще людей, яких війна позбавила звичного життя і залишити їх без допомоги. Саме тому ми активно підтримували проєкти з облаштування українців, які тимчасово перемістилися в інші регіони. Зокрема, самбірський осередок «Пласту», який рятував багатьох українців», − говорить Анастасія Шейко, керівник юридичного відділу Corteva Agriscience, координатор соціального проєкту.
Компанія підтримує ті локальні ініціативи, запропоновані українськими співробітниками, які на місцях знають про необхідність допомоги конкретним фондам, і це допомагає Corteva адресно спрямовувати фінансування. Дізнатися про інші напрями допомоги Corteva Agriscience можна на сайті за посиланням.
Джерело: propozitsiya.com