Corteva Agriscience локалізувала перевірку якості обробки насіння, виробленого в Україні

Міжнародна науково-дослідницька сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience розширила потужності лабораторії з технологій обробки насіння на насіннєвому виробничому комплексі в Полтавській області, що дозволило повністю локалізувати перевірку якості обробки насіння преміальної генетики бренду Pioneer®. В 2023 році якість обробки насіння, яке вироблялося в Україні, перевірялася безпосередньо в лабораторії на заводі, яку було відкрито в жовтні 2021 року. До цього частина партій відправлялася на перевірку в лабораторії компанії в інших країнах, а також в партнерські лабораторії.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Перевірки включають в себе якість нанесених на насіння засобів захисту, передовсім преміальної технології обробки насіння LumiGEN®, яка найкраще адаптована до місцевих умов вирощування та включає системні інсектициди для повного захисту рослин і насіння від ґрунтових шкідників. Лабораторія проводить аналізи на вміст діючих речовин, вміст пилу, перевірка нанесення препарату, тестування схожості насіння тощо. Також долучається до розроблення нових рецептур захисту рослин для насіння бренду Pioneer@, тестує їх на сумісність з іншими препаратами.

Визначення якості обробки насіння на місці, без доправлення за кордон, суттєво скорочує час тестування і дозволяє швидко отримати результат. Також до уваги беруться місцеві особливості: перелік актуальних для України препаратів для обробки насіння, ґрунтово-кліматичні умови, сівозміна та інші чинники, що покращують точність досліджень.

«Сучасні технології обробки насіння дозволяють розкрити весь потенціал гібридів передової генетики насіння Corteva Agriscience, який наші селекціонери закладають для досягнення найкращих результатів для фермерів. Можливість швидко та ефективно перевірити якість обробки насіння під час виробництва, дати необхідні рекомендації фермерам гарантує їм досягнення максимальних результатів на українських полях, адже Corteva Agriscience докладає максимум зусиль для підтримки фермерів в складних умовах повномасштабної війни», – переконаний Сергій Резніченко, керівник з розвитку агрономії та технологій Corteva Agriscience в Україні. 

З початку повномасштабної війни Corteva Agriscience залишається тільки з Україною, залишивши ринки росії та білорусі. Виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області, якому цьогоріч виповнилося 10 років, весь цей час продовжував розвивати інноваційні методи виробництва, відповідно до укладеної в 2022 році спільної декларації Corteva та Міністерства аграрної політики та продовольства України про поглиблення і подальший розвиток співробітництва в інтересах продовольчої безпеки в Україні та світі.

Виробничий насіннєвий комплекс Corteva був офіційно відкритий у червні 2013 року та у нього було інвестовано понад 56 мільйонів доларів США. Його річна потужність складає приблизно 500 тис. посівних одиниць насіння кукурудзи та 250 тис. посівних одиниць насіння соняшнику. Комплекс є важливим підприємством для соціального розвитку Полтавської області, загальна кількість співробітників, включно з сезонними працівниками, залученими під час сезону активних польових робіт, сягає майже 400 осіб. Він є одним з найбільших платників податків в регіоні та з 2013 року Corteva інвестувала близько 4,6 млн гривень у розвиток села, де розташований.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *