Corteva Agriscience нагороджена премією за лідерство в галузі виробництва Manufacturing Leadership Award 2020

Міжнародна науково-дослідницька компанія Corteva Agriscience нагороджена в кількох номінаціях за лідерство в галузі виробництва Manufacturing Leadership Award 2020 від Національної асоціації виробників (США).

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз Corteva Agriscience.

Категорії та технології, які отримали визнання:

  • нагорода за лідерство в галузі операційної досконалості за виробництво інноваційної молекули Arylex™ Active за допомогою «прямого з’єднання». Інновація у виробництві, яка створила більш ефективний процес, що покращує продуктивність при значному зменшенні відходів;
  • нагорода за лідерство в галузі постачання — за оптимізацію компанією Corteva Agriscience активів з виробництва формуляцій та пакування, за рахунок якої кінцеве виробництво товарів було переміщено на регіональний рівень і, зрештою, наблизилося до клієнтів;
  • нагорода за лідерство в галузі сталого розвитку — за передову технологію успішного виробництва молекули Inatreq™ Active, яка включає розробку сталої та ефективної технології для виведення цього фунгіциду природного походження на ринок.

Крім того, Хуан Баналес, Керівник групи технічного обслуговування на виробництві компанії Corteva Agriscience Pittsburg у Пітсбурзі, Каліфорнія, отримав премію лідера нового покоління. Нагорода, яка вручається видатним професіоналам виробництва 30 років і молодше, визнає інноваційне лідерство Хуана Баналеса в компанії Corteva та його громадську діяльність в Пітсбурзькій міській раді.

Офіційна церемонія нагородження компанії Corteva відбудеться під час віртуальної гала-конференції «Manufacturing Leadership Awards» 8 жовтня 2020 року.

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *