Corteva Agriscience та Bioceres Crop Solutions об’єднують зусилля для підвищення доступності біопрепаратів у Європі

Corteva Agriscience (Corteva) (NYSE: CTVA) і Bioceres Crop Solutions Corp. (Bioceres) (NASDAQ: BIOX) уклали ексклюзивну угоду про підвищення доступності біологічних рішень у Європі.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Згідно з угодою, Corteva Agriscience і Bioceres Crop Solutions спільно працюватимуть над прискоренням регуляторних процесів, необхідних для виведення на європейський ринок передового біоінсектициду, розробленого дочірньою компанією Bioceres Pro Farm.

Цей продукт є надзвичайно життєздатним біологічним інсектицидом, який так само ефективний, як і традиційні інсектициди, і добре підходить для промислового агровиробництва основних сільськогосподарських культур, включаючи кукурудзу та інші зернові культури, а також соняшник та ріпак. Після реєстрації препарату Corteva Agriscience стане його ексклюзивним дистриб’ютором у Європі через свою команду Seed Applied Technologies, а також оброблятиме свої насіннєві продукти бренду Pioneer® за цією технологією.

Крім того, Corteva Agriscience продовжить комерціалізацію Lumidapt™ від Pro Farm, підживлювального засобу для обробки насіння сільськогосподарських культур.

Матті Тіайнен, президент Pro Farm, дочірньої компанії Bioceres, яка працює в Європі, сказав:

«Попит на ефективні рішення з покращеним екологічним профілем швидко зростає в Європі, оскільки нормативне середовище стає все більш складним, а фермери шукають нові та інноваційні продукти для боротьба зі шкідниками та хворобами, що пошкоджують урожай. У Pro Farm ми маємо одне з провідних у світі портфоліо продуктів на біологічній основі з унікальними рішеннями, орієнтованими на фермерів і перевіреними в польових умовах для задоволення цієї потреби. Завдяки цьому партнерству ми будемо спиратися на масштаб та значний досвід Corteva Agriscience, щоб донести наші останні інновації до фермерів у регіоні».

Жан-Філіпп Ріффа, керівник відділу маркетингу в регіоні EMEA Corteva Agriscience, сказав:

«Corteva Agriscience прагне надавати фермерам широкий набір інструментів сталих рішень, щоб допомогти забезпечити продуктивну та прибуткову врожайність. Ця угода допомагає задовольнити суспільний і політичний попит на біологічні продукти, просуваючи нашу місію з постачань інноваційних продуктів, які приносять користь фермерам. Наші придбання Symborg і Stoller відображають нашу прихильність інвестувати в біопрепарати, зміцнюючи нашу позицію світового лідера в цьому сегменті. А такі технології, як Lumidapt™ від Pro Farm, передбачають безпосередню обробку насіння, допомагаючи фермерам отримати найкращий старт для врожаю та зменшуючи вплив сільського господарства на навколишнє середовище».

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *