Corteva Agriscience збільшила експорт насіння кукурудзи з України в ЄС

Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience продовжує нарощувати експорт насіння кукурудзи з України в Європейський Союз попри військові дії. Станом на початок серпня відвантажено 3000 тонн насіння. Очікується, що сукупно експорт цього року в 16 разів перевищить минулорічний обсяг.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Corteva Agriscience.

Незважаючи на складнощі, викликані воєнною агресією росії проти України, виробничий насіннєвий комплекс Corteva Agriscience в Полтавській області продовжує працювати. В перші тижні війни виробництво було призупинено з міркувань безпеки, але за ініціативою самих співробітників через деякий час діяльність заводу відновили, щоб мати змогу забезпечити фермерів критично важливим для проведення посівної насінням найсучаснішої генетики Corteva, адже головними пріоритетами компанії були й залишаються робота заради продовольчої безпеки. 

«Від аграрного сектора України залежить продовольча безпека в багатьох регіонах світу, що переконливо доводять наслідки війни, розв’язаної росією, яка заблокувала українські порти, унеможливила експорт українського зерна та зробила реальним голод для багатьох країн світу. Зокрема, виробництво аграрної продукції в частині країн, залежить від виробленого в Україні високоякісного гібридного насіння кукурудзи та соняшнику. Останні роки Corteva нарощувала експорт і тому навіть в умовах війни, коли логістика вкрай ускладнена, порти блоковані, а дороги небезпечні, ми зробили все, щоб переналаштувати логістичні ланцюги і забезпечити постачання в інші країни. Нам це вдалося – протягом літа фермери багатьох країн ЄС отримали українське насіння кукурудзи бренда Pioneer® через налагоджені канали у Румунії та Угорщині», — говорить керівник відділу логістики Corteva Agriscience в Україні Андрій Литвиненко.

В умовах широкомасштабної війни рф проти України, щоб не наражатися на небезпеку, компанія відмовилася від постачання насіння українського виробництва наземним шляхом до країн Закавказзя та Середньої Азії. Натомість максимально розширила можливості постачання в ЄС.

На виробничих лініях заводу Corteva в Україні впроваджені високі стандарти виробництва насіння, які дозволяють виробляти продукт, що відповідає всім критеріям якості, прийнятим в Європейському Союзу.

Насіння контролюється за багатьма показниками на всіх стадіях виробництва – від поля до мішка, та відповідає максимальним вимогам як українських, так і іноземних аграріїв, які обирають генетику Corteva за її високі показники врожайності навіть у складних умовах вирощування. 

На знак підтримки українців Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку і, вже призупинивши нові продажі, ініціювала план припинення всієї виробничої та комерційної діяльності в рф. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів підтримки. 

Джерело: propozitsiya.com

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *